Blogs

VIVUS.LV AKCIJA- LAIMĒ COOLPAD MODENA 2

VIVUS.LV AKCIJA- LAIMĒ COOLPAD MODENA 2

Viens no “ 4finance  uzņēmumiem Vivus.lv ir nācis klajā ar jaunu akciju septembra mēnesī, kurā ir iespēja laimēt jaunu viedtālruni sev vai savam mīļotajam cilvēkam. Viedtālruņi tiks izlozēti katru nedēļu, 17 nedēļas pēc kārtas. Jautājumi ar katru nedēļas sākumu mainās. Lai piedalītos loterijā Jums jāreģistrējas spēlei norādot savu vārdu, uzvārdu, epastu, mobilā tālruņa numuru un atbildot uz 10 diezgan interesantiem un  erudītiem jautājumiem par Latviju un pasauli.

4Finance-Atrikrediti.lv

Lai piedalītos izlozē Jums jāatbild pareizi uz visiem 10 konkursa jautājumiem. Ja uz kādu esat atbildējis nepareizi, anketa norāda kur esat kļūdījies, un testu iespējams atkārtot. Es pati šo testu izpildīju vismaz 6 reizes, lai gan testā man bija tikai viena kļūda. Konkursa jautājumi ir interesanti un pamācoši- piedaloties akcijā, jums ir iespēja netikai vinnēt mobilo tālruni, bet arī meklēt atbildes par Latvijas dabu, pasaules vēsturi, matemātiku, un citiem izglītojošiem jautājumiem.

Šī jau ir otrā akcija, kuru “ 4finance ” ir izveidojusi tieši Vivus.lv tīklam septembra mēnesī. Pirmajā septembrī Vivus.lv jaunumu sadaļā tika ievietota vēl viena akcija- iespēja laimēt televizoru. Pozitivākais šīm4finance uzņēmuma akcijām ir tas, ka nav nepieciešams veikt aizņēmumu, lai Jums būtu iespēja piedalīties loterijā un tikt pie sava sapņu televizora  vai telefona. Vienīgais, kas jānorāda piesakoties akcijai ir savs vārds un epasts. Zemāk redzamajā attēlā redzama anketa, kura jaaizpilda, lai piedalītos izlozē.

4finance

Vivus.lv ir viens no atpazīstamākajiem ātro kredītu izsniedzējiem Latvijā. Vivus darbojas 4finance tīklā, un izsniedz ātros kredītus no 1 līdz pat 24 mēnešiem, un no 50 līdz 1500 eiro lielām naudas summām. Kredītu savā bankas kontā iespējams iegūt 10 minūtēs pēc kredīta pieprasījuma iesniegšanas.

Izvēlies Vivus, jo:

  • Jums ir iespējams sekot līdzi saviem rēķiniem, kredīta atmaksai un termiņiem, pašam savā izveidotajā Vivus.lv kontā;
  • Augsts klientu apkalpošanas serviss- iespējams saņemt ieteikumus un konsultācijas jebkuru dienu, laika posmā no 7:00- 23:00;
  • 4finance uzņēmumi ir izsnieguši jau vairāk kā 3,5 miljonus aizdevumu 5 gadu laikā;
  • Iespējams pagarināt aizdevuma atmaksu