Blogs

aizdevums pret nekustamā īpašuma ķīlu

Aizdevums pret nekustamā īpašuma ķīlu

Nevienam nav sveši ātro kredītu pakalpojumi, tas ir labākais veids kā steidzami iegūt papildu finanšu līdzekļus. Kredītu iespējams noformēt vien dažu minūšu laikā, ja esi vismaz 20 gadu vecs un Tev ir aktīvs bankas konts, tālruņa numurs un e-pasta adrese. Lai gan aizņemties iespējams pietiekami daudz, vidēji līdz pat 350 latu, ir reizes, kad nepieciešamā naudas summa ir daudz lielāka. Arī šādā situācijā ir pieejami ātri naudas aizdevumi, ja vien Tev pieder savs nekustamais īpašums. Dažos uzņēmumos tiek izsniegts aizdevums pret nekustamā īpašuma ķīlu, aizdevuma summa parasti vairāki tūkstoši latu.

Aizdevēju piedāvājums

Piemēram, aizdevums pret nekustamā īpašuma ķīlu tiek piedāvāts pie Big Bank. Noformējot šo aizdevumu pret ķīlu ir iespējams saņemt aizdevumu summu līdz pat 90 tūkstošu latu apmērā. Tāpat izvērtējot savas atmaksas iespējas ir iespējams izvēlēties aizdevumu ar vai bez ikmēneša maksājumiem.
Aizdevums ar ikmēneša maksājumiem paredz, ka atmaksas termiņš ir līdz 180 mēnešiem un procentu likme no pamatsummas sasniedz tikai 7%. Šis maksājumu veids tāpat paredz, ka iespējams 70% no summas atmaksāt grafika beigās, pārējo aizdevuma summu var veikta kā ikmēneša maksājumu. Izvēloties aizdevumu pret nekustamā īpašuma ķīlu bez ikmēneša maksājumiem atmaksas termiņš ir līdz 24 mēnešiem un GPL (gada procentu likme) atkarībā no atmaksas termiņa ir sākot no 14%. Šis variants paredz to, ka pamatsumma tiek atmaksāta termiņam beidzoties ar vienu maksājumu, līdz ar to ikmēneša maksājumi izpaliek un procenti tiek samaksāti jau termiņa sākumā.

Prasības aizdevuma saņemšanai

Lai tiktu noformēts un saņemts aizdevums pret ķīlu, izmantojot nekustamo īpašumu, protams, nepieciešams pats īpašums, izziņa par to, ka šis īpašums nav iesaistīts parādsaistībās. Tāpat klientam jāpiekrīt tam, ka iestāde pārbaudīs VSAA pieejamo informāciju, par ikmēneša ienākumiem, apstiprinātas aģentūras vērtējums un personu apliecinoši dokumenti. Kā nodrošinājums tiek pieņemts dzīvoklis, ēka vai apbūvei paredzēta zeme.

Aizdevums pret nekustamā īpašuma ķīlu tikai liecina par to, ka ātrie aizdevumi ir ieņēmuši stabilu vietu tirgū un pieejami būs vienmēr. Laika gaitā, uzņēmumiem un jaunākajām tehnoloģijām, attīstoties piedāvātās iespējas ir neizmērojamas. Jau tagad, lai saņemtu aizdevumu var pat neiziet no mājām, jo visu var noformēt un saņemt ar interneta starpniecību. Ja Tev pieder nekustamais īpašums, pirms to izmantot aizdevuma saņemšanai ir rūpīgi jāizvērtē savas iespējas aizdevumu atmaksāt.
Autors: