Blogs

aizņēmums bez darba vietas

Aizņēmums bez darba vietas

Situācijās, kad ir nepieciešams kāds aizdevums, to var noformēt, piemēram, bankās, bet, ja šobrīd esi bez darba, tad šis variants nebūs piemērots. Ko darīt tādās situācijās? Aizņēmums bez darba vietas ir pieejams pie ātro kredītu uzņēmumiem. Ja arī neesi darba attiecībās, iespējams, ka Tev ir kādi citi ienākumi, piemēram, bezdarbnieka pabalsts vai ienākumi no gadījuma darbiem. Lai tiktu noformēts aizdevums bez darba vietas ir nepieciešams tikai konts kādā Latvijas bankā, aktīvs tālruņa numurs un e-pasts.

Ja iepriekš neesi izmantojis ātro kredītu pakalpojumus, tad izdevīgākais ir pirmais kredīts bez maksas. Ātro kredītu tirgū ir samērā daudz uzņēmumu, kas piedāvā šo iespēju. Ko tas nozīmē? Tas nozīmē, ka atdod tikai tik, cik aizņēmies,  citiem vārdiem sakot, šim kredītam netiek piemērot ne kredīta noformēšana maksa, ne procentu maksājums par kredīta izmantošanu.Piemēram, pie uzņēmuma SohoCredit aizdevums ir pieejams jau no 18 gadiem, pirmais aizdevums ir bez maksas, kā arī nav nepieciešams ne izziņa no darba, nekādi citi dokumenti.  Aizņēmums bez darba vietas tiek noformēts vien pāris minūšu laikā, lai to saņemtu ir nepieciešams reģistrēties kādā no ātro kredītu uzņēmuma mājas lapā, aizpildot pieteikuma anketu. Lai pabeigtu reģistrāciju, uz uzņēmuma bankas kontu ir jāpārskaita 1 santīms. Tas ir neciešams  lai uzņēmuma speciālisti būtu pārliecināti, ka tas ir Tavs bankas konts, kā arī lai pabeigtu reģistrācijas procesu. Pēc atliek izvēlēties nepieciešamo naudas summu un atmaksas termiņu, un nosūtīt pieteikumu. Tavs pieteikums tiks izskatīts uzreiz, tiklīdz tas būs saņemts. Tavs pieteikums būs izskatīts, un ja lēmums par kredītu būs pozitīvs, tad naudas summa, kuru norādīji pieteikumā  tiks pārskaitīta uz Tavu bankas kontu aptuveni jau 10 minūšu laikā. Ātrais kredīts bez darba vietas tiek noformēts bez jebkādas ķīlas, nav nepieciešams arī galvotājs vai izziņa no darba vietas.

Aizņēmums bez darba vietas ir noformējams visu diennakti, to var noformēt jebkurā Latvijas vietā, tve nepieciešams tikai interneta pieslēgums. Daži uzņēmumi piedāvā noformēt aizdevumu arī caur sms palīdzību, vai vienkārši piezvanot uz aizdevēja tālruņa numuru. Ja vēlies aizņemties ar sms palīdzību, diemžēl, tad pirms tam ir jāreģistrējas aizdevēja mājas lapā.
Autors: