Blogs

ātrais aizdevums

Ātrais aizdevums

Mūsdienās cilvēks nekad nevar būt pilnībā pārliecināts par savu finanšu situāciju un to, ka kādā brīdī neradīsies vajadzība pēc neparedzētas naudas summas. Iemesls var būt visdažādākais, kādam var gadīties vajadzība pēc papildu naudas līdzekļiem, lai veiktu sen kāroto pirkumu, kādam citam var būt radušās veselības problēmas un nauda vajadzīga ārstēšanās izdevumiem. Tāpat situācijas, kad ir nepieciešamība pēc steidzama remonta dzīvoklim vai krājumu papildināšanas uzņēmumā, var būt neparedzētas. Šādos gadījumos naudas līdzekļi ir vai nu jāaizņemas no paziņām un radiem, vai arī jāvēršas pēc palīdzības bankā, taču ne vienmēr šis variants var palīdzēt. Tieši tādēļ kā labs un uzticams risinājums ir ātrais aizdevums.

Savu popularitāti ātrais aizdevums iemantojis galvenokārt tādēļ, ka nepieciešamos līdzekļus savā bankas kontā iespējams saņemt pat dažu minūšu laikā un lielākā daļa uzņēmumu saņemt pirmo kredītu piedāvā bez maksas, respektīvi, pēc noteiktā termiņa jāatdod tieši tik pat cik liels bijis aizņēmums. Ja pirmais ātrais aizdevums veiksmīgi atmaksāts, ar katru nākamo aizņemšanās reizi, nepieciešamo summu iespējams palielināt. Vidēji kompānijas ļauj aizņemties 300 – 350 latu, taču tādos uzņēmumos kā SMScredit.lv un Ferratum Latvia iespējams aizņemties līdz pat 400 latu lielu summu. Ātrais kredīts jāatmaksā mēneša laikā, bet piemēram, CreditOn atmaksas termiņš ir 40 dienas.

Pakalpojums pieejams cilvēkiem no 20 gadu vecuma, vienīgi uzņēmumā SohoCredit vēl joprojām iespējams aizņemties naudu, ja esi 18 gadus vecs, turklāt uzņēmums piedāvā pirmo kredītu bez maksas. Tāpat ļoti ērti ir tas, ka lielākoties gandrīz visi no ātro kredītu izsniedzējiem strādā visu diennakti, līdz ar to nepieciešamā nauda pieejama jebkurā brīdī.

Ja nepieciešamas lielākas naudas summas par iepriekš minētajām, arī tad ātrais aizdevums ir lielisks risinājums, jo tādas kompānijas kā BIGBANK un Vivus.lv piedāvā patēriņa kredītus. Vivus.lv iespējams saņemt naudas summu līdz pat 1000 latiem uz termiņu – gads, kamēr BIGBANK piedāvā saņemt 7000 latu ar atmaksas termiņu līdz 10 gadiem. Lai saņemtu šos patēriņa kredītus nav nepieciešamība pēc ķīlas. Situācijās, kad jārod veiksmīgs un steidzams finansiālais risinājums ātrais kredīts ir lieliska un pareiza izvēle, jo šo aizdevuma veidu var noformēt jebkurā Latvijas vietā un jebkurā diennakts laikā. Turklat, daudzi uzņēmumi piedāvā noformēt kredītu ar sms palīdzību vai vienkārši piezvanot uz aizdevēja tālruņa numuru.
Autors: