Ātrais kredīts bez darba vietas

Agrāk kredītus varēja saņemt tikai ātrais kredīts bez darba vietasbankās un minimālā prasība no bankām bija pastāvīgie ienākumi jeb darba vieta, kas bija jāapliecina ar izziņas palīdzību, bet pēdējo dažu gadu laikā ļoti populārs ir kļuvis pakalpojums ātrais kredīts bez darba vietas, t.i. tagad ir iespējams saņemt kredītu arī bez ķīlas, galvojuma vai pastāvīgiem ienākumiem kā nodrošinājumu aizdevumam.

Šeit esam apkopojuši pārbaudītas ātro kredītu kompānijas, kas izsniedz aizdevumu arī tiem, kam nav darba jeb pastāvīgu ienākumu:

Aizdevējs Reitings Pirmais kredīts bezmaksas Mēneša % likme Maksimālā kredīta summa
Viasms
08 no 10
table-tick 8.8% 700 €
bino
10 no 10
table-tick 8.8% 425 €
LatCredit
08 no 10
table-tick 8.8% 500 €
CreditOn
08 no 10
table-tick 8.8% 600 €
Ferratum
08 no 10
table-tick 8.8% 400 €

 

Kāpēc tas ir kļuvis iespējams?

Bankas piekopj tradicionālu pakalpojumu klāstu un kredītu izsniegšana ir viena no lielākajām viņu uzņēmējdarbības sastāvdaļām, bet bankas pārsvarā izsniedz kredītus par lielām summām pretī prasot ķīlā nekustamo īpašumu vai automašīnu, galvojumus un kā obligātu nosacījumu pastāvīgus ienākumus, jo vēlas būt pārliecinātas, ka izsniegtais kredīts tiks atmaksāts.

Šādā veidā tiek samazināti riski un nav jānodarbojas ar parādu piedziņu, kas ir papildus izmaksas gan priekš bankām, gan priekš kredītu ņēmējiem. Tāpēc bankas nepiedāvā izsniegt kredītus klientiem bez darba vietas.

Bet pateicoties tādām tehnoloģijām kā internets un centralizētai kredītu atgriešanas datu bāzei, kas pieejama tagad visiem kredītu izsniedzējiem kopš 2008 gada, ir parādījies jauns pakalpojuma veids – ātrais kredīts bez darba vietas, kur uz nelielu laiku ir iespējams aizņemties salīdzinoši ar banku izsniegto kredītu apjomiem nelielas summas dažu simtu vērtībā bez jebkādām izziņām par pastāvīgiem ienākumiem, ķīlām vai galvojumiem.

Lai pārliecinātos par kredīta ņēmēja spējām atgriezt kredītu, tiek izmantota centralizētā kredītu ņēmēju datu bāze, kurā tiek reģistrēts katrs gadījums, kad kredīts netiek laicīgi atmaksāts pat ja tie ir tikai daži eiro, tāpēc tiem, kas regulāri aizņemas ātros kredītus bez darba vietas, ir jābūt uzmanīgiem, lai neiekļūtu šajos sarakstos, jo savādāk vairs nebūs iespējas saņemt aizņēmumus, ja radīsies tāda vajadzība arī turpmāk.

Pat ja kavētās parādsaistības tiek nokārtotas, ieraksts par kredīta maksājumu vai jebkādiem citiem kavējumiem (centralizētajā datu bāzē tiek iesniegta arī informācija par komunālo vai citu pakalpojumu regulāro maksājumu kavējumiem) saglabājas datu bāzē ilgāku laiku līdz pat 10 gadiem, pat ja tas bija tikai dažu eiro parāds par nenomaksāto mobilo rēķinu.

Kompānijas, kas piedāvā pakalpojumu ātrais kredīts bez darba vietas, izmanto šo centralizēto datu bāzi un atkarībā no izvēlētā kredītreitinga līmeņa no kura viņi izsniedz kredītus, var pieņemt lēmumu par aizdevuma izsniegšanu vai atteikumu. Dažas kompānijas izvēlas izsniegt kredītus tikai tiem, kas nekad nav kavējuši maksājumus par kredītu vai kādu pakalpojumu. Citas izvēlas izsniegt kredītus tiem, kas nav kavējuši tikai kredītu maksājumus, bet ir arī tādas, kas izsniedz kredītus, ja kavējumi ir bijuši vairāk nekā gadu atpakaļ.

Tāpēc gadījumos, kad ir nepieciešams ātrais kredīts bez darba vietas ir svarīgi zināt, pie kurām kompānijām kādos gadījumos būs iespējams saņemt aizdevumu, pat ja ir bijuši kavēti maksājumi un tie ir reģistrēti centrālajā kavēto maksājumu datu bāzē.

Kā lai noskaidro vai man ir reģistrēti kādi kavēti maksājumi un cik sen?

Viena no kompānijām, kuru pilnvaro kredītu izsniedzēji atgriezt parādus, ir Creditreform. Parasti, kad aizdevējs nespēj vienoties ar kredīta ņēmēju par aizņēmuma atgriešanas nosacījumiem, tad palīgā tiek aicināta Creditreform parādu piedzīšanas kompānija, kas sākotnēji turpinās mēģināt vienoties ar parādnieku par naudas atgriešanu izsūtot brīdinājuma vēstules, bet ja tas nepalīdzēs, reģistrē maksājumu kavētāju centrālajā kredītvēstures datu bāzē un uzsāk tiesas procesu par parāda piedzīšanu.

Creditreform ir piekļuve šai datu bāzei un sazinoties ar viņiem pa telefonu 67501390 ir iespējams uzzināt vai ir reģistrētas kādas nenokārtotas parādu saistības, par kādu pakalpojumu vai preci un cik sen tās ir bijušas.

Svarīgi ir zināt, ka kredītvēstures datu bāzē tiek reģistrēti tikai gadījumi, kad ilgstoši netiek nokārtotas parādsaistības, nevis kredīta atmaksas kavējums par dažām dienām vai pat nedēļām un šo ierakstu Creditreform vai līdzīga parādu piedziņas pakalpojuma sniegšanas kompānija veic tikai, ja nespēj vienoties par parāda atmaksāšanu un ir jāvēršas tiesā. Tāpēc nav jāuztraucas, ja bija nokavēta kāda rēķina vai kredīta atmaksa uz dažām dienām, jo šajā gadījumā var tikt piemērots tikai līgumsods par kavēto maksājumu, kura apmērs ir atrunāts kredīta izsniegšanas līgumā.

Kas notiek ja es nevaru laicīgi atmaksāt aizdevumu?

Ja tika paņemts ātrais kredīts bez darba vietas un noteiktajā termiņā nav iespējams atgriezt pilnu aizdevuma summu var vienoties ar aizdevēju par kredīta atmaksas termiņa pagarināšanu vai daļēju parāda atgriešanu, bet par to būs papildus jāmaksā termiņa pagarināšanas komisija, kas ir atkarīga no aizņēmuma summas lieluma kā arī katrai kompānijai termiņu pagarināšanas izmaksas ir dažādas, tāpēc pirms ņemt ātro kredītu vajag iepazīties ar šīm izmaksām katram gadījumam.

Un arī ja nav iespējas atgriezt naudu pēc pagarinātā termiņa beigām, labāk ir pašiem sazināties ar kredīta izsniegšanas kompāniju un vienoties par parāda atmaksas nosacījumiem, jo tad viņas ir pretimnākošas un piedāvā labākus nosacījumus bez lielām papildus izmaksām, bet ja neko nedarīt un gaidīt, kad aizdevējs sāk zvanīties un sūtīt brīdinājuma vēstules, izmaksas par parāda atgriešanu var strauji pieaugt un nomaksāt parādu būs jau daudz grūtāk.

Pie tam kompānijas, kas piedāvā pakalpojumu ātrais kredīts bez darba vietas, parāda atmaksāšanas termiņa pagarināšanu piedāvā neierobežotu skaitu reižu, tāpēc labāk ir savlaicīgi pagarināt parāda atgriešanas termiņu un maksāt tikai termiņa pagarināšanas komisiju, lai nevajadzīgi nesadārdzinātu kredīta summu un padarītu kredīta atgriešanu daudz sarežģītāku.

No kura brīža parādu saistības iekļūst kredītvēstures datu bāzē?

Kredīts bez darba vietas

Autors:

Summary
Review Date
Reviewed Item
Ātrais Kredīts bez darba vietas
Author Rating
51star1star1star1star1star