Blogs

Ātrais kredīts internetā

Ātrais kredīts internetā

Pēdējo gadu laikā Latvijā strauju attīstību un izplatību ieguva ātrie kredīti. Ātrais kredīts internetā ir lielisks veids kā iegūt naudas līdzekļus ātri un ērti, ja rodas tāda vajadzība. Šajā raktā varēsi noskaidrot, kas ir ātrais aizdevums internetā, ar ko tas atšķiras no citiem kredītu veidiem, kā arī kādas ir tā priekšrocības un kādi trūkumi.

Kas ir ātrais kredīts internetā?

Ātrais kredīts ir pakalpojums, ko izsniedz ne banku kreditēšanas uzņēmumi, turklāt aizdevums vel pavisam nesen bija pieejams gan pilsoņiem, gan nepilsoņiem, gan strādājošiem cilvēkiem, gan cilvēkiem bez darba vietas, gan nesen sasniegušiem pilngadību, gan pensionāriem, vienkārši sakot, gandrīz visiem. Tomēr nesen tika veikti grozījumi likumā, kuri paredz, ka pirms kredīta izsniegšanas aizdevējam rūpīgi jāizvērtē aizņēmēja maksātspēja, proti cilvēka ienākumus, izziņu no darba vietas. Parādās aizvien vairāk grozījumu likumā kuri ir paredzēti patērētāju aizsardzībai un parādnieku skaita samazināšanai.

Ātrais kredīts internetā, plusi un mīnusi

Ātrais aizdevums interneta ir viegli, ātri un plaši pieejams, kā arī saņemt viņu vari dažu minūšu laikā. Vel viena nozīmīga priekšrocību virkne ir pieteikšanas vieglums un ātrums, kā arī ērtums, jo pieteikties vari JEBKURĀ laikā, JEBKURĀ vietā, kur ir internets vai strādā Tavs mobilais telefons, kā arī pieteikuma aizpilde aizņem pāris minūtes un to ir jāaizpilda tikai aizņemoties pirmo reizi. Ātrais kredīts internetā ir pieejams kā jau zini pēc pieteikuma aizpildīšanas un lai to paveikt, Tev jāizdara 4 viegli soļi :

1)izvēlies aizdevēju (tas ir svarīgi, jo viens no aizdevējs var būt izdevīgāks tieši Tev, tāpēc kā katram uzņēmumam ir savi bonusi)
2)reģistrējies aizdevēja mājaslapā
3)pārskaiti 1 santīmu aizdevēja kontā lai pierādītu, ka esi pilngadīgs un neesi robots
4)sagaidi kamēr nauda tiks pārskaitīta tavā kontā (15-30 min)

Parasti ātrais aizdevums tiek piešķirts uz 30 kalendārajām dienām, tomēr, ja Tev ir gadījusies neparedzama situācija, ka nevari atmaksāt aizdevumu laikus, uzņēmums piedāvā pagarināt kredīta atdošanas maksu. Atkarībā no uzņēmumiem pagarināšanas dienu skaits ir dažāds sākot ar 5 dienām līdz pat 30 kalendārajām dienām. Neskatoties vai Tu esi noformējis pirmo kredītu bez maksas vai parastu aizdevumu, par kredīta atmaksas termiņa pagarinājumu būs jāmaksā kredīta pagarināšanas maksa, arī šī maksa ir atkarīga no tā, pie kura aizdevēja Tu noformēji ātro aizdevumu.
Autors: