Blogs

Ātrais kredīts no 18 gadiem thumbnail

Ātrais kredīts no 18 gadiem

Ja Tu esi sasniedzis 18 gadu vecumu un Tev ir steidzīgi nepieciešami naudas līdzekļi, tad izdevīgāk ir izvēlēties ātro kredītu. Ātrais kredīts no 18 gadiem ir pieejams vairākās kredītu devēju kompānijās. Šajā rakstā mēģināsim paskaidrot, kā var  saņemt aizdevumu un kas priekš tā ir nepieciešams.
Kredītu devēju kompānija izvērtē katra klienta stāvokli individuāli un nolemj, vai piešķirt vēlamo naudas summu. Ja kompānija šaubās par klienta maksātspēju, tad tā var piedāvāt mazāku aizdevuma summu vai arī kredītu atteikt. Ātrais kredīts var būt nepiešķirts, pat nepaskaidrojot iemeslus.

Lai iegūtu aizdevumu Tev ir jāatbilst dotām prasībām:

  • Tev jābūt Latvijas patstāvīgajam iedzīvotājam;
  • Tev jābūt vismaz pilngadīgam un ne vecākam par 70 gadiem;
  • Tev nedrīkst būt citas kavētas parādsaistības;
  • Tev nedrīkst būt citi neatmaksāti kredīti no izvēlētās kredītkompānijas;
  • Tev jābūt regulāriem un stabiliem ienākumiem, lai varētu atmaksāt aizdevumu.

Ātrajam kredītam ir vairākas priekšrocības:

  • Ātrajam kredītam var pieteikties internetā, ar īsziņas vai zvana palīdzību;
  • Ātro kredītu ir iespējams saņemt jebkurā dienā un laikā;
  • Ātrā kredīta atmaksas termiņš ir regulējams, tas nozīmē, ja Tev radušās problēmas ar kredīta atmaksāšanu ar kredīta devēju noteiktajā datumā, atmaksas termiņu vari pagarināt;
  • Piesakoties kredītam nav jāmokās ar papīriem un pat nav vajadzīgs galvotājs.

Kas ir nepieciešams, lai saņemtu aizdevumu?

Vispirms jāveic reģistrācija kompānijas mājas lapā. Tajā nepieciešams norādīt savus personas datus. Tad Tev ir jāpiekrīt nodot savus datus aizdevēja rīcībā, kas nozīmē, ka attiecīgā kompānija drīkst pārbaudīt Tavu ienākumu stabilitāti, ka arī to, vai Tu neesi nokļuvis kādā no parādnieku sarakstiem. Pēc reģistrācijas nepieciešams veikt 1 santīma pārskaitīšanu uz kompānijas bankas kontu. Pēc šī procesa Tu vari pieteikties aizdevumam bankas mājas lapā vai ar īsiņas, zvana palīdzību. Pēc pieteikuma izskatīšanas, tai skaitā, kredītvēstures aplūkošanas, aizdevējs pieņem lēmumu un par to informē klientu. Lēmumā tiek paziņota visa vajadzīgā informācija (tiek paziņots par kredīta apmēra piešķiršanu, komisijas maksu un atmaksas grafiku). Šī informācija tiek nosūtīta ar īsziņas palīdzību. Kad Tu saņem apstiprinājuma īsziņu, tad tiek noslēgts līgums.

Ātrais kredīts no 18 gadiem tiek piešķirts kompānijās Sohocredit, Credit24 un Bigbank.

Kas notiks, ja aizdevumu laikus neizmaksāt:
Situācijā, kad ātrais kredīts netiek laikus atmaksāts un termiņš nav pagarināts, tad kredītkompānija ir tiesīga vērsties pie Trešajām personām, respektīvi, piedziņas kompānijām, un publicēt aizņēmēja datus publiskajās datu bāzēs, kur redzamas tās personas, kuras kavē maksājumus un kurām ir slikta kredītvēsture.
Autors: