Blogs

Ātrais kredīts no Credit24 vai Crediton? thumbnail

Ātrais kredīts no Credit24 vai Crediton?

Salīdzinot divas kompānijas Credit24 un CreditOn, mēs palīdzēsim izvēlēties piemērotāku kompāniju tieši Jums.
Kompānija Credit24, fiziskām personām, piedāvā īstermiņa kredītus neprasot papildus garantijas un ķīlu. 2014. gada, kompānija saņēma licenci, tā apliecina, ka Credit24 ir uzticams un atbildīgs uzņēmums, kurš strādā atbilstoši Latvijas likumdošanai. Kredītsaistības ir nopietns solis, un protams aizņēmējam ir svarīgi zināt, kurš no uzņēmumiem piedāvā labāko un izdevīgāko kredītu. Līguma nosacījumi ir svarīgs aspekts izvēloties produktu.

CreditOn un Credit24 ir saņēmušas licences Patērētāju tiesību aizsardzības centrā, kuras apliecina stabilitāti un kvalitāti ātru aizdevumu pakalpojumu jomā. Kompānija Crediton.lv ir Latvijas Nebanku kredītdevēju asociācijas biedrs. CreditOn mērķis virzīts uz ilgtermiņa attiecību veidošanu ikkatram klientam, vienlaikus piedāvājot drošu un uzticamu sniegto pakalpojumu.
CreditOn piedāvā savus pakalpojumus Latvijā pastāvīgiem iedzīvotājiem, kuri ir sasnieguši 20 gadu vecumu, bet ne vecāki par 70 gadiem. CreditOn piedāvā aizņemties no 5 līdz 300 eiro uz termiņu līdz pat 40 dienām. Esošiem klientiem maksimālais aizdevums ir līdz 600 eiro. Savukārt Credit24 pieejamas lielākas summas, no 50 līdz 3000 eiro, uz termiņu no 1 līdz 24 mēnešiem.

Crediton ir īpašais bezprocentu kredīts – jaunais klients var aizņemties nemaksājot procentus, cik aizņemies, tik arī jāatdod. Credit24 bezprocentu kredītu nepiedāvā, savukārt nav komisiju izsniedzot kredītu, un pastāv iespēja vienmērīgi izlīdzināt ikmēneša maksājumus.

Credit24 papildus piedāvā bez maksas atgādināt, kad jāveic kārtējais maksājums, taču par papildus maksu būs iespēja mainīt maksājuma datumu. Pirms termiņa kredīta atmaksa ir iespējama pirms tam, paziņojot kreditoram.
CreditOn rūpējoties par saviem klientiem, piedāvā pagarināt atmaksu termiņu, līdz pat 40 dienam. Šo iespēju būs iespēja izmantot laicīgi griežoties pie kreditora. Kā arī, veicot pirmstermiņa maksājumu, Jūsu aizdevumu procenti tiks pārrēķināti.

Kā pieteikties aizdevumam internetā?

Uzspiežot pogu „Saņemt Naudu”, aizpildīt anketu kreditoru mājaslapā. Pieteikumu var sūtīt jebkura diennakts laikā, bet pirmreizēju kredītu Credit24 izskatīs katru dienu no 08:00-22:00, bet Crediton darbdienas no 08:00-22:00 un brīvdiena no 10:00-20:00.
Par papildus informācijas var griezties Credit24 un CreditOn mājaslapā.

Būsim priecīgi, ja sanāca Jums palīdzēt izdarīt pareizo izvēli. Aizņemies atbildīgi, jebkurš aizdevums ir finansiāla atbildība. Pieņemiet savu lēmumu apdomīgi, izvērtējot aizdevuma nepieciešamību un iespējas to atmaksāt.

Citu kompāniju piedāvājumu Jūs varat apskatīt “Šeit”

Autors: