Blogs

ātrais kredīts no SohoCredit

Ātrais kredīts no SohoCredit

Katram ir gadījusies situācija, kad steidzami nepieciešami neparedzēti naudas līdzekļi, taču to ieguvei nav tik daudz laika, lai varētu pēc palīdzības vērsties bankā un ne vienmēr atbalstu var sniegt radi, draugi vai paziņas. Šādās situācijās vislabāk ir izmantot ātros kredītus. Ātrā aizdevuma piedāvājums ir ļoti plašs un katram atliek vien izvēlēties sev piemērotāko un ērtāko pakalpojuma sniedzēju. Kā zināms ātrais kredīts Tev pieejams, ja esi vismaz 20 gadus vecs, Tev ir aktīvs tālruņa numurs un e-pasta adrese, kā arī bankas konts. Taču ko darīt, ja atbilsti visiem nosacījumiem, bet Tev vēl nav 20 gadu? Neuztraucies, tiek piedāvāts ari aizdevums no 18 gadiem. Ja esi sasniedzis vismaz šādu vecumu, tad Tev pieejams ātrais kredīts no SohoCredit.

Kā saņemt kredītu?

SohoCredit ir drošs un uzticams naudas izsniedzējs, par to liecina tas, ka šis ir pirmais uzņēmums, kuram izsniegta Speciāla licence. Ātrais kredīts no SohoCredit pieejams visiem Latvijas iedzīvotajiem vecuma no 18 – 65 gadiem. Vēlamo naudas summu iespējams saņemt 10 minūšu laikā un nav nepieciešama ne ķīla, ne galvojums. Viss kas Tev jādara – jāreģistrējas uzņēmuma mājas lapā. Reģistrācija notiek aizpildot pieteikuma anketu, kurā jānorāda personas dati un kontaktinformācija. Kad būsi veiksmīgi reģistrējies, varēsi saņemt nepieciešamo naudas summu. Pieteikties ātrajam kredītam varēsi ne tikai SohoCredit interneta mājas lapā, bet ari nosūtot pavisam vienkāršu un īsu sms. Pieteikties nepieciešamajam kredītam vari visu diennakti, taču saņemt to iespējams darba dienās no plkst. 8-22, savukārt brīvdienās un svētku dienās no 9-21.

SohoCredit piedāvājums

Ja ši ir pirmā reize, kad esi izlēmis izmantot SohoCredit pakalpojumus ātrais aizdevums Tev pieejams bez maksas. Respektīvi pirmajā reizē aizņemoties naudu, pēc mēneša atdosi tieši tikpat. Kredīta termiņš ir viens mēnesis un pirmajā reize vari aizņemties līdz 150 latu. Ar katru kredīta ņemšanas reizi pieejamā summa tiks palielināta: otrajā reizē varēsi saņemt jau 200 latu, trešajā – 250 latu un sākot no ceturtās aizņemšanas reizes varēsi saņemt maksimālo summu – 350 latu.

Ja saņemts ātrais kredīts no SohoCredit un noteiktajā atmaksas termiņā nav iespējams aizdevumu savlaicīgi atmaksāt, uzņēmums piedāvā iespēju pagarināt aizdevuma termiņu. To iespējams darīt tik reižu cik nepieciešams, tikai jāievēro līguma noteikumi un jāapmaksā pagarinājuma maksa. Izsniegtais Ātrais aizdevums var tikt pagarināts uz 7, 14 vai pat 30 dienam. Tāpat gadījumā, ja Tava finansiālā situācija ir uzlabojusies, savu ātro kredītu vari atmaksāt ari pirms noteiktā termiņa.

Neskatoties uz plašo un pieejamo ātro kredītu klāstu, pirms aizņemšanās neaizmirsti rūpīgi izvērtēt savas iespējas savlaicīgi atmaksāt aizdevumu.
Autors: