Blogs

Ātrais kredīts no ViaSms.lv vai MiniCredit.lv? thumbnail

Ātrais kredīts no ViaSms.lv vai MiniCredit.lv?

Kompānija ViaSms.lv ir viens no vadošajiem ātro kredītu uzņēmumiem Latvijā. Vārdu ViaSms atpazīst klienti tādās valstis kā Lietuva, Polija, Čehija, Zviedrija un Spānija. Šis ir nozīmīgs augstā klientu apkalpošanas līmeņa rādītājs, uzticamība un spēja kvalitatīvi strādāt šajā nozarē. Pareiza kompānijas politika attīsta uzņēmuma stabilitāti tirgū.
Kompānija MiniCredit.lv arī ir finanšu sektora uzņēmums, kurš piedāvā ātro kreditēšanas pakalpojumus (īstermiņa kredīti). Šī kompānija strādā arī Igaunijā, Lietuvā, Polijā un Gruzijā. Abas kompānijas ir Latvijas Nebanku Kreditdevēju Asociācijas (LNKA) biedri.
Prasības klientu vecumam abām kompānijām ir līdzīgas – aizņemties ātro kredītu var klienti, kuri jau ir sasnieguši 20 gadu vecumu. Bet ir atšķirība maksimāla vecuma robežas: ViaSms ir 70 gadi, bet MiniCredit ir 72 gadi. Ienākumu avota prasības un kredītvēstures pārbaudes ir abām kompānijām vienādas. Kā arī gan ViaSms, gan MiniCredit, topošiem klientiem nav nepieciešams meklēt garantu vai ķīlu.

Pirmais kredīts abiem uzņēmumiem ir bez maksas, bezprocentu, cik aizņemies, tik būs arī jāatdod, uz laiku ne vairāk par 30 dienam. Maksimālais aizņēmuma summa pirmajiem kredītiem gan atšķiras, pie ViaSms ir 350 eiro, bet pie MiniCredit ir 300 eiro. Nepieciešamības gadījumā kompānijas piedāvā pagarināt atmaksās termiņu: ViaSms tas ir 7, 14, un 30 dienām, bet MiniCredit uz 5, 15 un 30 dienām.

Lai saņemtu pirmo ātro kredītu (aizņēmumu), jāveic reģistrāciju kompāniju mājaslapā, aizpildot nepieciešamo informācijas laukus. Kā arī, pārskaitot 0,01 eiro centu uz kompānijas bankas kontu, lai apliecinātu, sava bankas konta esamību, un uz kuru būs veikts pārskaitījums pozitīva lēmuma gadījumā. Atkārtoti, gan MiniCredit.lv, ViaSms.lv izsniedz kredītus tikai tad, kad ir pilnībā dzēstas iepriekšējas saistībās. Aizsūtot kompānijai SMS no tālruņa numura, kurš bija norādīts pie reģistrācijas, Jūs varēsiet saņemt jauno aizņēmumu: MiniCredit – aizsūtot SMS uz numuru 1897 ar tekstu: MINICREDIT „PAROLE” (paroli Jūs ievadījāt pie reģistrācijas) SUMMA (no 25 līdz 500 eiro) TERMIŅŠ ( dienās, no 1 līdz 30); ViaSMS – aizsūtot SMS uz numuru 159 ar tekstu VIA, summu, vēlamo termiņu un paroli kuru Jūs saņēmāt pie reģistrācijas. Kā arī, ir iespēja saņemt atkārtotu kredītu piezvanot. Kompāniju tālruņa numuri un darba laiki ir pieejami mājaslapas MiniCredit.lv un ViaSms.lv.

Īpaši pievilcīgs piedāvājums ir kompānijai MiniCredit, visi klienti sava dzimšanas diena var saņemt komisijas 50% atlaidi, pieteikumu var jau sūtīt – 5 dienas pirms.

Aizņemieties atbildīgi, novērtējot savas iespējas atdot kredītu laicīgi.

Autors: