Blogs

Ātrais naudas kredīts internetā

Ātrais naudas kredīts internetā

Ātrais naudas kredīts internetā ir ērts, ātrs un izdevīgs veids kā aizņemties nelielus naudas līdzekļus neparedzētiem dzīves gadījumiem. Kā zināms, dzīvē var gadīties, kad steidzami ir vajadzīgi naudas līdzekļi, bet aizņemties pie radiem, draugiem vai bankā negribas. Ātrais aizdevums internetā dod iespēju aizņemties naudas līdzekļus 200 latu apmērā jau pirmajā reizē. Turklāt aizņemoties pie ātrās kreditēšanas uzņēmumiem, pirmais kredīts tiek piešķirts bez maksas. Šajā rakstā mēģināsim uzsvērt ātrā kredīta priekšrocības, paskaidrot detalizēti un aprakstīt pieteikšanas procesu internetā.

Piesakies kredītam

Pieteikums, lai saņemtu ātro aizdevumu, ir ļoti viegls un saprotams, kā arī pieteikuma aizpildīšanas laiks ir vien pāris minūtes. Tev ir jāveic divas darbības, lai saņemtu aizdevuma summu jau pēc 10-20 minūtēm. Pirmais solis ir – salīdzini kredītu devēju piedāvātos ātros kredītus un izvēlies sev vispiemērotāko, toties otrais solis ir – pieteikties kredītam.

Ātrais naudas kredīts internetā ir pieejams trijos veidos: ar SMS, zvana vai interneta palīdzību. Lai pieteiktos ātram aizdevumam internetā Tev ir jāatbilst dažām prasībām. Lai pieteiktos ātram kredītam internetā ir vajadzīgs :

  • Jābūt vismaz 18 gadus jaunam
  • Konts vienā no Latvijas bankām (kontā ir jābūt vismaz 1 santīmam),
  • Mobilais telefons ar Latvijā reģistrēto SIM karti,
  • E-pasta adresei
  • Pozitīvai kredītvēsturei.

Viens santīms Tavā kontā būs nepieciešams, lai kredīta devējs varētu aktivizēt lietotāja kontu, viens santīms būs pārsūtīts aizdevēja bankas kontā. Šī operācija ir jāveic tikai jauniem klientiem! Kad visas darbības ir izpildītas, Tev atliks tikai pagaidīt, kamēr naudas līdzekļi būs iesūtīti tavā kontā.

Pirmais kredīts tradicionāli bez maksas

Pirmais ātrais naudas kredīts internetā tiek piešķirts bez maksas – bez procentiem un komisijas. Jau pirmajā reizē Tev ir iespēja pieteikties bezmaksas aizdevumam līdz 200 Ls, turklāt pirmā ātrā aizdevuma internetā procenta likme – 0%. Tas nozīme, ka būs jāatdod tieši tāda summa, kādu biji aizņēmies. Aizdevuma lielumu un atmaksas termiņu izvēlies pats, ir iespējams pagarināt atmaksas termiņu vēl par 7- 30 dienām. Ja netiek pārkāpti līguma noteikumi, tad ātrā aizdevuma atmaksas termiņa pagarināšanu var veikt tik daudz reizes, cik ir nepieciešams.

Tātad, jā Tev ir nepieciešama nauda ātri un ērtā tev laikā, kā arī interesē saņemt naudas līdzekļus ātri, Tev ir vajadzīgs ātrais naudas kredīts internetā, kas sevī iekļauj visus šos ērtuma parametrus. Tomēr kredītu devēji brīdina – aizņemies atbildīgi, izvērtējot savas iespējas kredītu atmaksāt.
Autors: