Blogs

ātrie kredīti internetā

Ātri kredīti internetā – tas ir ērti, ātri un vienkārši

Ātri kredīti internetā pēdējā laikā ir kļuvuši ļoti populāri. Tā ir lieliska izdevība aizņemties naudas līdzekļus neparedzētām izmaksām vai kādiem pirkumiem, turklāt tas ir ātri, ērti un viegli, jo vari pieteikties aizdevumam neklātienē.
Lai veiksmīgi pieteiktos kredītam, Tev jābūt Latvijas Republikas pilsonim ar atvērtu kontu, vienā no Latvijas komercbankām (ar 1 santīmu kontā), jābūt mobilajam telefonam (ar Latvijā reģistrēto SIM karti) un e-pasta adresi. Viens santīms Tev būs nepieciešams, lai varētu aktivizēt lietotāja kontu jeb varētu pabeigt reģistrāciju. Viens santīms jāpārskaita uz aizdevēja bankas kontu. Pārskaitījums jāveic no tā bankas konta, kurš tika norādīts reģistrācijas laikā.

Priekšrocības, ko sniedz ātrais kredīts

  • Kredītu var aizņemties jebkurā brīdī
  •  Aizdevumam var pieteikties internetā, ar sms palīdzību vai zvanot pa tālruni
  •  Nav nepieciešams parakstīti nekādus dokumentus
  •  Pirmais kredīts bez maksas
  •  Kredīta saņemšanai nav nepieciešams galvotājs vai ķīla
  •  Aizdevuma summu vari saņemt savā bankas kontā 10-15 minūšu laikā
  •  Nav nepieciešama ne ķīla, ne galvotājs.

Sākumā var likties, ka ātrie kredīti internetā nesniedz tik daudz priekšrocību, bet kā var redzēt no šā saraksta, priekšrocību ir daudz! Aizņemties ir droši, jo aizdevēju kompānijas sola nodrošināt datu konfidencialitāti. Iedomājies, Tev vairs nav jālūdz naudas līdzekļus saviem radiem vai draugiem, vienkārši piezvani, nosūti SMS, vai piesakies kredītam internetā un nauda jau būs tavā kontā ātrāk nekā 20 minūtēs.

Kredīti jebkuriem mērķiem

Aizņemtos līdzekļus tu vari izmantot, ka pats vēlies. Neviens to neizsekos un nekontrolēs, Tev ir pilna brīvība!
Pārsvarā aizdevēji piedāvā aizņemties summas līdz 300, 400 latiem – www.smscredit.lv  , www.viasms.lv , bet summa var būt arī lielāka, jo tas ir atkarīgs no aizdevēja. Parasti kredītus piešķir uz termiņu līdz 30 dienām, bet, ja Tev radīsies grūtības ar kredīta atdošanu, Tu vari pagarināt atmaksas termiņu.
Pie ātro kredītu devējiem ar lielāku summu kredītiem pieder tādas firmas, kā – Credit24 un Vivus. Attiecīgi, ja pieaug kredīta izmērs, atmaksas termiņš arī pieaug. Šīs kompānijas piedāvā atmaksas termiņu līdz pat 24 mēnešiem.
Ātrie kredīti internetā bieži vien ir izdevīgāki par bankas kredītiem, jo lai saņemtu šāda veida aizdevumu Tev nav nepieciešams ne galvotājs, ne ķīla, tādējādi ietaupās laiks, lai noformētu un saņemtu aizdevumu. Lai piesaistītu potenciālos klientus, uzņēmumu piedāvā pirmo kredītu bez maksas. Tas nozīmēm, kā aizņemoties, piemēram, 100 latus uz 30 dienām, Tev atmaksas termiņa beigās vajadzēs atmaksāt tikai to summu, ko aizņēmies. Noformējot šāda veida kredītu nav jāmaksā ne par kredīta noformēšanu, ne procentu maksājumus. Ko tad Tu vēl gadi?
Autors: