Blogs

Ātrie kredīti no 20 gadiem thumbnail

Ātrie kredīti no 20 gadiem

Lai arī cik Tev šobrīd ir gadu, ikvienam no mums var pienākt situācija, kad ir nepieciešama papildus nauda. Kāds grib nopirkt jaunu auto, kāds grib aizbraukt ceļojumā, kāds grib nomaksāt ikmēneša rēķinus vai vienkārši ir gadījusies kāda ārkārtas situācija. Latvijā ir noteikts, ka kredītu var izsniegt personām, kuras ir sasniegušas 18 gadu vecumu. Taču pat tad, ja esi 18 gadus jauns, pastāv maza iespēja, ka varēsi saņemt kredītu. Kredītus parasti dod vecākām personām, piemēram, kuras ir sasniegušas vismaz 20 gadu vecumu. Šobrīd kredītu jomā situācija ir tāda, ka aizdevumi no 20 gadiem ir pieejami pārsvarā pie ātro kredītu uzņēmumiem, līdz ar to bankas aizdevumu saņemt ir gandrīz neiespējami. Šajā rakstā centīsimies izskaidrot, kas ir ātrie kredīti no 20 gadiem un, kā tos var saņemt.

Ātrie kredīti no 20 gadiem ir naudas aizdevumi, ko piedāvā nebanku jeb ātro kredītu uzņēmumi. Šie aizdevumi ir viegli noformēji, proti, pieteikumu var aizpildīt online jeb uzreiz aizdevēja mājas lapā, turklāt tas prasa tikai pāris minūtes, reģistrācijas process ir pavisam vienkāršs. Vēl viena ātro kredītu priekšrocība ir – nav nepieciešama ne ķīla, ne galvojums, tas nozīmē, ka kredīta piešķiršanā netiek iesaistīta trešā persona, tas savukārt atvieglo kredīta saņemšanu. Piemēram, salīdzinot ātros kredītus ar banku aizdevumiem, ātrajiem kredītiem ir vēl viena priekšrocība, proti, nav jāuzrāda izzina par ienākumiem. Ja vēlies saņemt aizdevumu bankā, tad ir jāuzrāda virkne dokumentu, kas apliecinātu, ka banka Tev uzticas un ir gatava izsniegt aizdevumu, šāda veida birokrātija kredīta saņemšanu paildzina par pāris dienām, turklāt ir jāapmeklē bankas filiāle klātienē, lai parakstītu aizdevuma dokumentus. Ātrajiem kredītiem nekas nav jāuzrāda, viss notiek ar interneta starpniecību, turklāt, pat tad, ja esi bez darba, tas nenozīmē, ka Tev nav ienākumu, varbūt Tu saņem kādu pabalstu, stipendiju utt.

Ātrie kredīti no 20 gadiem ir izdevīgs naudas aizdevums, gadījumos, kad ir steidzami nepieciešama nauda. Aizdevums tiek pārskaitīts uz Tavu bankas kontu pāris minūšu laikā (atkarīgs no bankas, kurā Tev ir atvērts norēķinu konts). Tā pat ir ar kredīta atmaksu, aizdevuma summu vienkārši pārskaiti atpakaļ uz kredītdevēja kontu. Ja iepriekš neesi formējis aizdevumu, tad iesakām vispirms ņemt aizdevumu pie tie uzņēmumiem, kuri piedāvā pirmo kredītu bez maksas. Tas nozīmē, ka šis kredīts nemaksā neko – šim kredītam netiek piemērots ne procentu maksājums, ne kredīta noformēšana maksa, izmaksas ir 1 eiro centa apmērā reģistrācijas procesa sākumā. Šis 1 eiro cents ir jāpārskaita aizdevēja kontā, lai aizdevējs varētu pārliecināties, ka tas ir Tavs konts, jo uz šo kontu tiks pārskaitīts aizdevums.