Blogs

Ātrie kredīti ar negatīvu kredītvēsturi

Ātrie kredīti ar negatīvu kredītvēsturi

Vēl piecus gadus atpakaļ, Latvijā personas kredītvēsturei gandrīz nebija nekādas nozīmes. Vienalga vai tā bija pozitīva, vai negatīva, ar kavētiem maksājumiem, vai bez, kredītu varēja saņemt gandrīz jebkurš. Bankām vel nebija izveidots kopīgs kredītu reģistrs un klients, neizpildot savas saistības vienā bankā, pieteicās aizdevumam nākamajā un saņēma to. Laikam ejot, patērētāju kreditēšanas tirgū ienāca ātro kredītu uzņēmumi, kas savukārt sāka piedāvāt iespēju, kā samērā ātri bez ķīlas un galvojuma var saņemt aizdevumu. Ātrie kredīti ar negatīvu kredītvēsturi ir pieejami arī Tev, neskatoties pat uz negatīvo kredītvēsturi.

Tagad aizdevums ar negatīvu kredītvēsturi ir grūti pieejams, varētu teikt, ka dabūt aizdevumu bankā ar negatīvu kredītvēsturi ir gandrīz neiespējami. Tomēr tādiem gadījumiem ir paredzēti ātrie kredīti ar negatīvu kredītvēsturi, taču ir jāņem vērā, kā vel vieglāk ir dabūt kredītu pret ķīlu.

Ātrās kreditēšanas nozare strauji attīstās un konkurence tajā pieaug katru mēnesi, jo tiek veidoti jauni uzņēmumi. Tas savukārt nozīmē, kā šo uzņēmumu klientiem tiek piedāvāti aizvien izdevīgāki pakalpojumi, piemēram, daudzi uzņēmumi piedāvā pirmo kredītu bez maksas uz termiņu līdz 30 dienām, kas nozīmē, kā būs jāatdod tik daudz, cik cilvēks bija aizņēmies, turklāt naudu tu saņemsi 15 – 45 minūšu laikā. Šādu iespēju protams piedāvā ne visi kredītu devēji, jo tādai rīcībai ir nepieciešams augsts uzticības līmenis un liels pamatkapitāla lielums, kuru varētu izmantot gadījumā, ja pēkšņi daudzi aizņēmēji neizpildīs savas saistības.

Ātrie kredīti ar negatīvu kredītvēsturi ir pieejami sekojot šādiem soļiem –

1)     izvēlies kādu no kreditoriem;

2)     reģistrējies uzņēmuma mājaslapā;

3)     pārskaiti vienu santīmu uz kreditora kontu (tas jāizdara, lai pierādītu, ka konts pieder Tev un ka esi sasniedzis 18 gadu vecumu);

4)     saņemt naudu savā kontā (15 līdz 45 minūšu laikā).

Ir pierādīts, ka naudu var saņemt ātrāk, ja gan Tev, gan kreditoram bankas konti pieder vienai un tai pašai bankai. Par laimi kreditoriem ir konti gandrīz visās esošās bankās.

Aizdevums ar negatīvu kredītvēsturi ir grūti pieejams bankās, jo ekonomiskās krīzes laikā tās ir zaudējušas lielu sava kapitāla daļu un tagad orientējās uz maksātspējīgāku sabiedrības daļu. Toties ne banku kreditētāji ir gatavi iet uz lieliem riskiem, lai piesaistītu jaunus klientus, jo viņu galvenā peļņa rodas no atkārtotiem klientu apmeklējumiem un viņi ir ļoti ieinteresēti saglabāt lojalitāti ilgtermiņā.

Aizdevums ar negatīvu kredītvēsturi ir pieejams, bet nedrīkst aizmirst, ka ja jums ir negatīva kredītvēsture, tad jums ir lielāka pieredze, sakarā ar to PTAC (Patērētāju tiesību aizsardzības centrs) piedāvā rūpīgi izskatīt savu vajadzību pēc kredīta un novērtēt savu iespēju aizdevumu atmaksāt.
Autors: