Ātrie Kredīti no 18 gadiem

ātrie kredīti no 18 gadiem

Ātro kredītu izsniegšanas kompānijas Latvijā piedāvā saņemt aizdevumu tikai pilngadīgiem Latvijas iedzīvotājiem. Turklāt ātrie kredīti no 18 gadiem ir pieejami tikai pie trīs aizdevējiem, jo visas pārējās kompānijas izvēlas minimālo vecumu noteikt augstāku nekā 18 gadi – sākot no 19, 20 vai pat 21 gada vecuma. Bet labā ziņa ir tā, ka pieteikšanās process ir ļoti vienkāršs un kredītu var saņemt 15 minūšu laikā, un nav nepieciešami nekādi dokumenti vai galvotāji, vajadzīgs tikai bankas konts un mobilais telefons.

2013.gada 6.februārī LNKA (Latvijas Nebanku Kredītdevēju Asociācija) pieņēma lēmumu, ka sākot ar 11.februāri vairs netiks izsniegti kredīti 18 un 19 gadus veciem jauniešiem. Informācija par lēmumu atrodama šeit. Kopš šī datuma ātros kredītus no 18 gadiem diemžēl vairs neizsniedz arī Latvijā populārākais ātro aizdevumu izsniedzējs  SMSCredit – šī kompānija bija vienīgā šīs asociācijas pārstāve, kas pirms 11.februāra izsniedza kredītus arī astoņpadsmit gadus veciem jauniešiem.

Vienīgie aizdevēji, kuri joprojām piedāvā Ātros Kredītus no 18 gadiem, ir Mogo un Credit24 .

Aizdevējs Reitings Pirmais kredīts bezmaksas Vecums Mēneša % likme Maksimālā kredīta summa
mogo
08 no 10
18-75 4.68% 15 000 €
credit24
08 no 10
18-70 8,8% 3000 €

Kā var pieteikties ātrajiem kredītiem no 18 gadiem?

Jāspiež poga “Saņemt naudu”, jāizvēlas vēlamā summa un termiņš, kādā nauda tiks atdota, reģistrācijas formā jāaizpilda prasītie personas dati un kontaktinformācija. Svarīgi ir norādīt pareizu telefona numuru, jo uz to tiks nosūtīts kredīta pieteikuma izskatīšanas lēmums un apstiprināšanas kods, kas būs jāievada aizdevēja mājas lapā pēc reģistrācijas. Nākamais solis, kas jāveic tikai pirmā kredīta pieteikuma gadījumā – izmantojot savas bankas internetbanku, jāpārskaita 1 cents uz norādīto aizdevēja bankas kontu, lai viņi uzzinātu Tavu bankas konta numuru un pārliecinātos, ka tas patiešām ir Tavs un tikai Tev ir tam pieeja. Un pēc dažām minūtēm vēlamā kredīta summa tiks ieskaitīta Tavā kontā.

Kāpēc ir ieviesti šādi vecuma ierobežojumi?

Latvijas likumdošana paredz – ja, aizņemoties naudu, rodas problēmas un to nav iespējas savlaicīgi atdot, kas nozīmē, ka rodas nenokārtotas parādsaistības, tad ātro kredītu izsniegšanas kompānijas var nodot šādus nemaksātājus, kam ir paņemti ātrie kredīti no 18 gadiem, parādu piedzīšanas kompānijām. Tas tiesas ceļā uzliek aizliegumus aizņēmēja īpašumiem un pienākumu daļu no saviem ienākumiem novirzīt parāda atgriešanai, turklāt šajā gadījumā parāda summa jau būs daudz lielāka (pat līdz divām vai pat trijām reizēm lielāka nekā saņemtā ātrā kredīta summa), jo vēl būs jāmaksā par tiesas un parādu piedzīšanas kompāniju izdevumiem.

Tā kā līdz 18 gadiem lielākā daļa Latvijas iedzīvotāju mācās skolā vai kādā citā izglītības iestādē, un parasti pastāvīgu ienākumu vai nekustamo īpašumu tiem nav, tad parādu piedzinējiem un tiesai nav no kā piedzīt naudu parāda segšanai.

Arī liela daļa no 19 un 20 gadus veciem jauniešiem joprojām mācās universitātēs, tehnikumos un saņem ļoti mazas stipendijas, ja nav sākuši paralēli studijām arī strādāt, un ir ļoti liela varbūtība, ka bez pastāvīgiem ienākumiem nebūs spējīgi atdot aizņēmumu.

Tāpēc varbūtība, ka ātrie kredīti, ko paņēmuši jaunieši no 18 gadiem, varētu netikt atgriezti, ir liela un tā kā ātro kredītu kompānijas izsniedz kredītus bez ķīlas, galvojuma vai pastāvīgo ienākumu pārbaudes, tad vienīgais, uz ko tās paļaujas, ir kredītu nomaksāšanas vēsture, kurā kredītu kavētāji tiek reģistrēti un šī info izsniegta aizdevumu izsniedzējiem, lai samazinātu risku, ka aizdevums netiks atdots. Tāpēc ir svarīgi atcerēties – lai nesabojātu savu kredītvēsturi un būtu iespēja arī nākotnē paņemt vajadzības gadījumā ātro kredītu vai pat pie iespējas kādu lielāku patēriņa vai hipotekāro kredītu, naudu nepieciešams atmaksāt savlaicīgi vai arī izmantot iespēju pagarināt atmaksāšanas termiņu, par ko būs jāsamaksā tikai termiņa pagarināšanas komisija, bet nebūs citu papildus izdevumu, kas tiek piemēroti par maksājumu kavējumiem līgumsodu un parādu piedziņas izmaksu veidā. Vairāk par parādu piedziņas procesu var izlasīt rakstā par ātrajiem kredītiem bez darba vietas.
Autors:

Summary
Review Date
Reviewed Item
Ātrie Kredīti no 18 gadiem
Author Rating
51star1star1star1star1star