Ātrie Kredīti no 19 gadiem

ātrie kredīti no 19 gadiem

Ātro Kredītu izsniegšanas kompānijas Latvijā piedāvā saņemt aizdevumu tikai pilngadīgiem Latvijas iedzīvotājiem. Pie tam ātrie kredīti no 19 gadiem šobrīd ir pieejami tikai pie viena vienīgā aizdevēja, jo visas pārējās kompānijas izvēlas minimālo vecumu noteikt augstāku nekā 19 gadi – sākot no 20 vai pat 21 gadu vecuma.

2013.gada 06.februārī LNKA (Latvijas Nebanku Kredītdevēju Asociācija) pieņēma lēmumu, ka sākot ar 11.februāri vairs netiks izsniegti kredīti 18 un 19 gadus veciem jauniešiem. Informācija par lēmumu atrodama šeit. Tas nozīmē, ka kopš 11.februāra ātro kredītu no 19 gadiem vairs neizsniedz Latvijā populārākais ātro kredītu aizdevējs SMSCredit un arī Vivus.

Vienīgais aizdevējs, kas piedāvā joprojām kredītus no 19 gadiem ir Mogo un Credit24.

Aizdevējs Reitings Pirmais kredīts bezmaksas Vecums Mēneša % likme Maksimālā kredīta summa
mogo
08 no 10
18-75 4.68% 15 000 €
credit24
08 no 10
18-70 8,8% 3000 €

 

Kā var pieteikties ātriem kredītiem no 19 gadiem?

Jāspiež poga “Saņemt naudu”, jāizvēlas vēlamā summa un termiņš uz kādu nepieciešama nauda, reģistrācijas formā jāaizpilda prasītie personas dati un kontaktinformācija. Svarīgi ir norādīt pareizu telefona numuru, jo uz šo numuru tiks nosūtīts kredīta pieteikuma izskatīšanas lēmums un apstiprināšanas kods, kas būs jāievada aizdevēja mājas lapā pēc reģistrācijas. Nākamais solis, kas jāveic tikai pirmā kredīta pieteikuma gadījumā, izmantojot savas bankas internetbanku jāpārskaita 1 cents uz norādīto aizdevēja bankas kontu, lai viņi uzzinātu Tavu bankas konta numuru un pārliecinātos, ka tas patiešām ir Tavs un tikai Tev ir tam pieeja. Un pēc dažām minūtēm vēlamā kredīta summa tiks ieskaitīta Tavā kontā.

Kāpēc ir ieviesti šādi vecuma ierobežojumi?

Pēc Latvijas likumdošanas gadījumā, ja aizņemoties naudu rodas problēmas un to nav iespējas savlaicīgi atdot, kas nozīmē, ka rodas nenokārtotas parādsaistības, tad ātro kredītu izsniegšanas kompānijas var nodot šādus nemaksātājus, kam ir paņemti ātrie kredīti jau no 19 gadiem, parādu piedzīšanas kompānijām, kas tiesas ceļā uzliek aizliegumus aizņēmēja īpašumiem un pienākumu daļu no saviem ienākumiem novirzīt parāda atgriešanai, pie tam šajā gadījumā parāda summa jau būs daudz lielāka (pat līdz divām vai trijām reizēm lielāka nekā saņemtā ātrā kredīta summa), jo vēl būs jāmaksā par tiesas un parādu piedzīšanas kompāniju izdevumiem.

Tā kā līdz 19 gadiem lielākā daļa Latvijas iedzīvotāju mācās kādā citā izglītības iestādē, un parasti pastāvīgu ienākumu vai nekustamo īpašumu nav, tad parādu piedzinējiem un tiesai nav pamata no kā noņemt naudu parāda segšanai.

Arī liela daļa no 19 un 20 gadīgajiem joprojām mācās universitātēs, tehnikumos un saņem ļoti mazas stipendijas, ja nav sākuši paralēli studijām arī strādāt un ir ļoti liela varbūtība, ka bez pastāvīgiem ienākumiem nebūs spējīgi atdot aizņēmumu.

Tāpēc varbūtība, ka paņemtie ātrie kredīti no 19 gadiem, varētu tikt neatgriezti ir liela un tā kā ātro kredītu kompānijas izsniedz kredītus bez ķīlas, galvojuma vai pastāvīgo ienākumu pārbaudes, tad vienīgais uz ko viņas paļaujas ir kredītu nomaksāšanas vēsture, kurā kredītu kavētāji tiek reģistrēti un šī info izsniegta aizdevumu izsniedzējiem, lai samazinātu risku, ka aizdevums netiks atgriezts. Tā kā svarīgi ir atcerēties, lai nesabojātu savu kredītvēsturi un būtu iespēja arī nākotnē paņemt vajadzības gadījumā ātro kredītu, naudu nepieciešams atmaksāt savlaicīgi vai arī izmantot iespēju pagarināt atmaksāšanas termiņu, par ko būs jāsamaksā tikai termiņa pagarināšanas komisija, bet nebūs citu papildus izdevumu, kas tiek piemēroti par maksājumu kavējumiem līgumsodu un parādu piedziņas izmaksu veidā. Vairāk par parādu piedziņas procesu var izlasīt rakstā par ātriem kredītiem bez darba vietas.  Kā arī vari iepazīties ar 3 rādītājiem, pēc kā novērtējami kredīti internetā.
Autors:

Summary
Review Date
Reviewed Item
Ātrie Kredīti no 19 gadiem
Author Rating
51star1star1star1star1star