Ātrie Kredīti no 20 gadiem

ātrie kredīti no 20 gadiemLatvijā ir samērā daudz un dažādi ātro kredītu uzņēmumi, nereti gadās, ka ir grūtības izvēlēties, kura uzņēmuma piedāvājums ir izdevīgs. Ātrie kredīti no 20 gadiem ir pieejami pie vairākiem uzņēmumiem, lai atvieglotu Tavu izvēli, esam izveidojuši un apkopojuši labāko nebanku kredītu piedāvājumus. Daži uzņēmumi piedāvā arī pirmo kredītu bez maksas. Tas nozīmē, ka, piemēram, aizņemoties 200 eiro uz 30 dienām, kredīta atmaksas datumā būs jāatmaksā tikai tie paši 200 eiro un nekas vairāk. Lai saņemtu aizdevumu nav nepieciešama ne ķīla, ne galvojums, tas nozīmē ka kredītu var saņemt apmēram 15 minūšu laikā (tas atkarīgs no aizdevēja).

Ātrie kredīti no 20 gadiem ir lielisks risinājums īstermiņa finanšu risinājumiem, ja ir nepieciešams apmaksāt kādu negaidītu rēķinu, nopirkt kādu sen kāroto preci vai jebkādiem citiem īstermiņa finanšu maksājumiem. Taču šāda veida aizdevumi nevar kalpot par ilgtermiņa naudas līdzekļu risinājumu.

Tavai ērtībai esam izveidojuši ātro kredītu salīdzināšanas tabulu, kurā ir norādīti uzņēmumi, kuros ir pieejami ātrie kredīti no 20 gadiem.

Aizdevējs Reitings Pirmais kredīts bezmaksas Vecums Mēneša % likme Maksimālā kredīta summa
vivus 10 no 10 20-75 7-8,8% 1500 €
viasms 10 no 10 table-tick 20-70 8,8% 700 €
ondo lv 10 no 10 table-tick 20-75 8,8% 425 €
Uzzini vairāk
Kimbi lv 10 no 10 20-75 10% 1500 €
Bino lv 10 no 10 table-tick 20-75 8,8% 425 €
mogo 10 no 10 18-75 4.68% 15 000 €
latcredit 10 no 10 table-tick 20-65 8,8% 500 €
smscredit 10 no 10 table-tick 20-75 6,6-8,8% 425 €
crediton 10 no 10 table-tick 20-70 8,8% 1000 €

 

Kā var pieteikties ātrajiem kredītiem no 20 gadiem?

Jāspiež poga “Saņemt naudu”, jāizvēlas vēlamā summa un termiņš, kādā nauda tiks atdota, reģistrācijas formā jāaizpilda prasītie personas dati un kontaktinformācija. Svarīgi ir norādīt pareizu telefona numuru, jo uz to tiks nosūtīts kredīta pieteikuma izskatīšanas lēmums un apstiprināšanas kods, kas būs jāievada aizdevēja mājas lapā pēc reģistrācijas. Nākamais solis, kas jāveic tikai pirmā kredīta pieteikuma gadījumā – izmantojot savas bankas internetbanku, jāpārskaita 1 cents uz norādīto aizdevēja bankas kontu, lai viņi uzzinātu Tavu bankas konta numuru un pārliecinātos, ka tas patiešām ir Tavs un tikai Tev ir tam pieeja. Un pēc dažām minūtēm vēlamā kredīta summa tiks ieskaitīta Tavā kontā.

Kāpēc ir ieviesti šādi vecuma ierobežojumi?

Latvijas likumdošana paredz – ja, aizņemoties naudu, rodas problēmas un to nav iespējas savlaicīgi atdot, kas nozīmē, ka rodas nenokārtotas parādsaistības, tad ātro kredītu izsniegšanas kompānijas var nodot šādus nemaksātājus, kam ir paņemti ātrie kredīti jau no 18 gadiem, parādu piedzīšanas kompānijām. Tas tiesas ceļā uzliek aizliegumus aizņēmēja īpašumiem un pienākumu daļu no saviem ienākumiem novirzīt parāda atgriešanai, turklāt šajā gadījumā parāda summa jau būs daudz lielāka (pat līdz divām vai pat trijām reizēm lielāka nekā saņemtā ātrā kredīta summa), jo vēl būs jāmaksā par tiesas un parādu piedzīšanas kompāniju izdevumiem.

Tā kā līdz 18 gadiem lielākā daļa Latvijas iedzīvotāju mācās skolā vai kādā citā izglītības iestādē, un parasti pastāvīgu ienākumu vai nekustamo īpašumu tiem nav, tad parādu piedzinējiem un tiesai nav no kā piedzīt naudu parāda segšanai.

Arī liela daļa no 19 un 20 gadus veciem jauniešiem joprojām mācās universitātēs, tehnikumos un saņem ļoti mazas stipendijas, ja nav sākuši paralēli studijām arī strādāt, un ir ļoti liela varbūtība, ka bez pastāvīgiem ienākumiem nebūs spējīgi atdot aizņēmumu.

Tāpēc varbūtība, ka ātrie kredīti, ko paņēmuši jaunieši no 18 gadiem, varētu netikt atgriezti, ir liela un tā kā ātro kredītu kompānijas izsniedz kredītus bez ķīlas, galvojuma vai pastāvīgo ienākumu pārbaudes, tad vienīgais, uz ko tās paļaujas, ir kredītu nomaksāšanas vēsture, kurā kredītu kavētāji tiek reģistrēti un šī info izsniegta aizdevumu izsniedzējiem, lai samazinātu risku, ka aizdevums netiks atdots. Tāpēc ir svarīgi atcerēties – lai nesabojātu savu kredītvēsturi un būtu iespēja arī nākotnē paņemt vajadzības gadījumā ātro kredītu vai pat pie iespējas kādu lielāku patēriņa vai hipotekāro kredītu, naudu nepieciešams atmaksāt savlaicīgi vai arī izmantot iespēju pagarināt atmaksāšanas termiņu, par ko būs jāsamaksā tikai termiņa pagarināšanas komisija, bet nebūs citu papildus izdevumu, kas tiek piemēroti par maksājumu kavējumiem līgumsodu un parādu piedziņas izmaksu veidā. Vairāk par parādu piedziņas procesu var izlasīt rakstā par ātrajiem kredītiem bez darba vietas.
Autors:

Summary
Review Date
Reviewed Item
Labākie Ātrie Kredīti no 20 gadiem
Author Rating
51star1star1star1star1star