Blogs

Ātrie kredīti parādniekiem

Ātro kredītu izsniegšana parādniekiem

Ātrie kredīti parādniekiem

Iegūt sabojātu kredītvēsturi iespējams parādu neatmaksāšanas vai kavētas kredītu atmaksas gadījumā. Ja esat parādnieks kādai no kredītu izsniegšanas uzņēmumiem, un sanācis sabojāt savu kredītvēsturi, tad atkārtota aizņēmuma gadījumā izredzes tā izsniegšanai var samazināties. Jūsu kredītvēsturi veido viss, kas saistīts ar aizņēmumu veikšanu kādā no kredītuzņēmumiem. Lai gan ātros kredītus esot parādnieku sarakstā ir iespējams saņemt, tas tomēr Jums liks ieguldīt vairāk darba aizņēmuma iegūšanā, kā arī apgrūtinās iespējas iegūt labākos piedāvājumus.

Parādnieku saraksti

Latvijā pašlaik darbojas viens oficiāls kredītu reģistrs – Latvijas Banku kredītu reģistrs, kurā atrodama informācija par privātpersonu un juridisku personu kredītsaistībām, maksājumiem, un parādiem. Šis reģistrs tika izveidots 2008. gadā, un nodrošina licenzētus Latvijas kredītu izsniedzējus un bankas ar informāciju par cilvēku kredītsaistībām, lai tiem būtu iespējas izvērtēt aizdevuma izsniegšanu. Lielākajai daļai kredītu izsniedzēju ir arī pašiem savi parādnieku saraksti, pēc kuriem tie vadās, lai izvērtētu kredītu iesniegšanu personām, ar kurām tiem bijuši sarežģījumi pagātnē.

Kā iespējams iegūt kredītu esot parādnieku sarakstā?

Katrs uzņēmums, kas nodarbojas ar kredītu izsniegšanu strādā pēc sava uzņēmuma iekšējās kārtības noteikumiem. Iegūt kredītu esot parādnieku sarakstā ir sarežģītāk nekā ar neskartu kredītvēsturi, taču nav neiespējami. Katru klientu, tā ieņēmumus, kredītvēsturi un atmaksas iespējas kredītu uzņēmumi izvērtē atsevišķi. Ja esat ieguvis parādnieka statusu pirms vairākiem gadiem, taču kredītu reģistrā atrodaties vēl joprojām, uzņēmums var pievērt acis un dot Jums atkārtotu iespēju sevi pierādīt. Darbības, kas var palielināt Jūsu iespējas iegūt ātrā kredīta aizdevumu, ja Jums ir sabojāta kredītvēsture:
1. Galvotājs – persona, kas ir gatava galvot par Jūsu maksātspēju un ieņēmumiem;
2. Ķīla – ja Jums ir dzīvoklis vai automašīna, kas var kalpot kā garantija izsniegtajam aizdevumam. Kredītus pret ķīlu parasti izsniedz, ja tas ir ilgtermiņa aizdevumus ar zemākām procentu likmēm;
3. Izziņa no darba vietas – izziņa, kas norāda Jūsu ienākumus un to, vai esat spējīgs atmaksāt aizņēmumu. Šāda tipa aizdevumu jūs varat izvēlēties, ja Jūsu kredīta summa ir neliela, un Jums ir iespēja to atmaksāt 30 dienu laikā;
4. Pilngadība – ja esat Latvijas pilsonis, ar ienākumiem, telefona numuru un aktīvu bankas kontu kādā no Latvijas bankām.

Kādi apstākļi var kavēt iegūt aizdevumu?

1. Ja neesat sasniedzis 18 gadu vecumu;
2. Ja Jūsu kredītvēsturē ir aktīvi kavēti maksājumi;
3. Ja kredītvēsture uzrāda ļoti sliktus datus;
4. Ja esat kredīta pieteikumā norādījis nepareizus datus;
5. Ja Jums nav iespējas vajadzības gadījumā atrast galvotāju, iesniegt ķīlu vai uzrādīt nepieciešamos izrakstus par saviem finansiālajiem ienākumiem.

Gala beigās, ja vēlaties saņemt aizdevumu, esiet atklāts savā sarunā ar kredīta izsniedzēju, un nodrošiniet viņus ar informāciju vai izziņām, kas tiem nepieciešamas kredīta izsniegšanai.

Autors:

Summary
Review Date
Reviewed Item
Ātrie kredīti parādniekiem
Author Rating
51star1star1star1star1star