Blogs

Ātrie kredīti pensionāriem

Ātrie kredīti pensionāriem

Ātrie kredīti ir pieejami ikvienam Latvijas pastāvīgajam iedzīvotājam, kas ir sasniedzis vismaz 18 gadu vecumu, t.s. aizdevums ir pieejams arī pensionāriem. Arī šai sabiedrības daļai var gadīties kādi neplānoti pirkumi vai izdevumi, tāpēc vieglāk, ātrāk un ērtāk ir noformēt ātro aizdevumu, jo nav nepieciešams iet uz banku, pieteikt un saņemt kredītu var mājās sēžot uz dīvāna. Ātrie kredīti pensionāriem ne ar ko neatšķiras no citiem ātrajiem aizdevumiem, lai saņemto šo aizdevumus nav nepieciešama ne ķīla, galvojums. 

Ātrie kredīti pensionāriem ir pieejami vairākos ātro aizdevumu uzņēmumos, piemēram, SMScredit.lv izsniedz aizdevumus personām līdz 75 gadu vecumam, Vivus.lv aizdevumam arī var pieteikties personas vecumā līdz 75 gadiem, turklāt Vivus.lv piedāvā aizņemties līdz 1000 Ls. Savukārt ViaSms, SohoCredit un LatCredit piedāvā aizņemties personām, kuras nav vecākas par 65 gadiem. Arī pensionāri var izmantot uzņēmumu piedāvāto iespēju – pirmais kredīts bez maksas. Pirmais kredīts bez maksas tā ir izdevīgākā iespēja saņemt aizdevumu bez jebkādas procentu maksas un kredīta noformēšanas maksas. Proti, atdod tikai tik, cik aizņēmies. Tā kā ir daudz uzņēmumu, kuros var saņemt šo aizdevumu, tad, katru reiz, kad ir nepieciešams aizdevums var izmantot šo aizdevuma iespēju.

Lai saņemtu nepieciešamo aizdevumu, ir nepieciešams reģistrēties pie izvēlētā aizdevēja, to vari izdarīt aizpildot kredīta pieteikuma anketu, pēc tam atliek izvēlēties nepieciešamo aizdevuma summu un atmaksas termiņu. Parasti, lai pabeigtu reģistrāciju, uz aizdevēja bankas kontu ir jānosūta 1 santīms, tas ir nepieciešams arī tāpēc, lai kredītdevējs būt pārliecināts, ka tas ir Tavs bankas konts. Tiklīdz uzņēmuma speciālisti saņems pieteikumu, tas tiks izvērtēts. Ja vērtējums būs pozitīvs tad, nepieciešamā aizdevuma summa tiks pārskaitīta uz pieteikumā norādīto bankas kontu. Ātrie aizdevumi pensionāriem ir pieejami gandrīz visu diennakti, savukārt pieteikties aizdevumam var visu cauru diennakti.

Ātrie kredīti pensionāriem ir pieejami ne tikai internetā, bet tos var noformēt arī veikalos Maxima un Latvijas pasta nodaļās. Par šādu iespēju ir parūpējies uzņēmums Credit24. Uzņēmums piedāvā aizdevuma summu no 50 līdz pat 1500 Ls, kredīta atmaksas termiņš ir no 14 dienām līdz pat diviem gadiem.

Ātrie aizdevumi pensionāriem tiek piešķirti labprāt, jo neskatoties uz jebkādām finansiālajām izmaiņām, pensionārs vienmēr savu pensiju, tāpēc kredīta maksa nebūs tik sarežģīta. Pensionāram nav jāraizējas, ka var atlaist no darba, vai to, ka varētu beigties regulāri ienākumi.
Autors: