Blogs

ātrie rēķini

Ātrie rēķini jeb par maltīti samaksā ar SMS kredītu

Kompānijas SMScredit ģenerāldirektors Ģediminas Veļička nācis klajā ar interesantu ātro kredītu piedāvāšanas risinājumu. Lietuvas restorānos, maksātnespējīgie klienti varēs apmaksāt savu maltīšu rēķinus ar, tur pat pie galdiņa, noformētiem ātrajiem kredītiem. Ģenerāldirektors uzskata, ka tas ir lielisks risinājums ne tikai klientiem un restorānu īpašniekiem, bet arī ātro kredītu uzņēmumiem.

Tā saukto “restorāna kredītu” noformēšana aizņems nieka 5 līdz 10 minūtes. Klientam tiks dota iespēja pie sava galdiņa aizpildīt kredīta pieteikumu, kuram klāt pievienojot personu apliecinošu dokumentu, tas tiktu nodots oficiantam. Nākošais solis būtu sazināšanās ar kredītpakalpojumu sniedzēja uzņēmumu, kas pārbaudītu klienta datus un pozitīvas atbildes gadījumā restorāna rēķina summa tiktu pārskaitīta uz klienta bankas kontu.

Kredītpakalpojumu sniedzēji šādā veidā piedāvā aizņemties 1,5 līdz 290 eiro. Šāds pakalpojums tiktu piedāvāts populārākajos Lietuvas restorānos un kafejnīcās, 10 Lietuvas pilsētās. Lielākā daļa ātro kredītu klientu Lietuvā aizņemas vidēji 500 litu, kas ir pielīdzināmi 145 eiro. Arī šobrīd aizņemšanās procedūra ir atvieglota līdz minimumam, ir iespējams savus ienākumus papildināt gan ar interneta, gan telefonzvana palīdzību. Lietuvā ātrie kredīti ir ļoti populāri.
Autors: