Blogs

Ātrie kredīti

Ātrie kredīti

Latvijas finanšu tirgū ir pieejami daudz un dažādu kredītu – patēriņa kredīti, hipotekārie kredīti, līzingi, kā arī pēdējos gados tirgū ir parādījušies arī ātrie kredīti. Katram no mums ir savi iemesli, kāpēc kādā noteiktajā situācija mums ir nepieciešams kredīts, iespējams, gribas nopirkt sen kāroto preci, vai ir jānomaksā kāds neparedzēts gadījums. Līdz ar to katram gadījumam var piemērot savu kredīta veidu. Ja ir gadījusies situācija, kad ātri ir nepieciešama nauda, tad labākā izvēlē ir ātrie kredīti. Pirms aizņemies, salīdzini ātro kredītu aizdevējus un izvērtē, kurš no aizdevējiem piedāvā labāko aizdevumu, kas ir nepieciešams tieši Tev.

Pirmais kredīts bez maksas

Lai piesaistītu aizvien vairāk patērētāju  vairums aizdevēju piedāvā pirmo aizdevumu bez maksas. Pirmais kredīts bez maksas nozīmē, ka, ja esi aizņēmies 100 latus uz 25 dienām, tad arī kredīta atmaksas datumā Tev nāksies atmaksāt tikai 100 Ls, neko vairāk. Ātrais kredīts parasti tiek izsniegts bez ķīlas un galvojuma, tāpēc tas ir viegli noformējams un nav nepieciešama nekādu dokumentu iesniegšana, jo tas viss notiek on-line režīmā. Pirmo kredītu bez maksas piedāvā tādi uzņēmumi kā SMScredit.lv ViaSms, u.c. Šāda veida kredīts ir patiesi izdevīgs un ātri noformējams. Viss, kas Tev nepieciešams, lai saņemtu šāda veida aizdevumu, ir bankas konts kādā no Latvijas komercbankas, aktīvs tālruņa numurs, e-pasts, kā arī ir jābūt pozitīvai kredītvēsturei.

Aizdevums no 18 gadiem

Pēc nesenām izmaiņām ātro kredītu nozarē, vairāki uzņēmumi nolēma, ka ātrie kredīti vairs netiks piešķirti personām, kuras ir jaunākas par 20 gadiem. Vienīgais uzņēmums, kas joprojām piedāvā aizdevumu no 18 gadiem ir SohoCredit.lv. Uzņēmums piedāvā aizdevumu no 18 gadiem, bet turklāt arī pirmais aizdevums ir bez maksas. Uzņēmums piedāvā pirmajā reizē kredīta summu no 50 līdz 150 latiem, savukārt maksimālā aizdevuma summa ir 350 latiem, aizdevums tiek piešķirts uz termiņu līdz 30 kalendārajām dienām.

Ja ir gadījusies situācija, ka noteiktajā aizdevuma atmaksas termiņā, nav iespējams atmaksāt aizdevumu, uzņēmumi piedāvā arī pagarināt atmaksas datumu līdz pat 30 kalendārajām dienām. Vienīgi par katru pagarinājumu ir jāmaksā, cik ir jāmaksā to nosaka pats uzņēmums.

Ātrie kredīti ir īstermiņa finanšu risinājums, jo kredīts tiek izsniegts parasti uz mēnesi, savukārt, ja Tev ir nepieciešams ilgtermiņa aizdevums, tad piedāvājam Tev patēriņa kredītu piedāvājumus. Patēriņa kredītu aizdevumu summa krietni vien ir lielāka, kā arī aizdevuma atmaksas termiņš ir krietni vien lielāks.
Autors: