Blogs

via sms

Ātro aizdevumu uzņēmums Via sms šajā gadā ir paredzējis uzņēmuma apgrozāmo līdzekļu pieaugumu

Latvijas ātro kredītu uzņēmuma SIA „Via sms” vadība šajā gadā paredz stabilu uzņēmuma turpmāko attīstību un apgrozījuma pieaugumu. Tas ir pateicoties gan uzņēmuma darbības politikai, gan arī tāpēc, kā ātro kredītu nozarē ir vērojama stabilitāte, gan arī ar iepriekšējos gados iemantoto patērētāju uzticību. Salīdzinot pagājušo gadu ar 2011. gadu uzņēmuma apgrozījums audzis par 61,7%, sasniedzot 2,26 miljonus latu, savukārt peļņa gada laikā augusi 84,1% apmērā un veido 528 tūkst. Ls.

Uzņēmuma SIA „Via sms” īpašniece ir holdingkompānija SIA „Via sms group”, kura tika paplašināta un šobrīd finansē savas meitas un kopuzņēmumus un darbojas ar Via sms zīmolu tādās valstīs kā Latvija, Lietuva, Polija, Zviedrija, Čehija, Lielbritānijā un Spānija. Pēc Lursoft pieejamās informācijas, SIA Via sms group pērn apgrozīja 1,01 milj. Ls, gadu noslēdzot ar 939,9 tūkst. Ls zaudējumiem.

Via sms ir viens no vadošajiem ātro kredītu uzņēmumiem Latvijā. Jaunajiem klientiem uzņēmums piedāvā pirmo aizdevumu bez maksas, ar atmaksas termiņu līdz pat 30 kalendārajām dienām. Aizdevuma maksimālā summa ir 300 Ls, aizdevumam var pieteikties personas no 20 gadu vecuma.

Autors: