Ātro kredītu izsniegšana – LĪDZ 12 MĒNEŠIEM

atrie-krediti-lidz-12-menesiem Ātro kredītu izsniegšana – LĪDZ 12 MĒNEŠIEM Steidzami nepieciešami finansiāli līdzekļi, kādam svarīgam pirkumam un vēlaties aizdevumu ilgāku par 30 dienām?
Ātrie kredīti kurus izsniedz līdz 12 mēnešiem jeb 1 gadam arī tiek definēti kā īstermiņa aizdevumi bez ķīlas. Maksimālā kredīta summa šādiem īstermiņa aizdevumiem ir līdz 3000 eiro. Esam apkopojuši ātro kredītu kompānijas, kuras piedāvā kredīta aizdevumu līdz 12 mēnešiem, lai Jums būtu iespēja izvērtēt un piemeklēt sev piemērotāko ātrā kredīta aizdevēju.

 

Ātro kredītu salīdzinājums

Aizdevējs Reitings Atmaksas termiņš Mēneša % likme (komisija) Maksimālā kredīta summa
credit24 10 no 10 Līdz 24 mēnešiem 5 – 8,8% 3000 €
08 no 10 Līdz 12 mēnešiem 5,5 – 8.8% 1500 €
10 no 10 Līdz 24 mēnešiem 7 – 8.8% 1500 €

 

Kādos gadījumos labāk ņemt ātro kredītu līdz 12 mēnešiem?

Par īstermiņa aizdevumiem lielākoties tiek uzskaitīti ātrie kredīti, kuri izsniegti līdz 30 dienām. Šādus kredītus izvēlas personas kurām nepieciešami ātri finansiālie aizdevumi, piemēram, komunālajiem maksājumiem, neparedzētam ārsta apmeklējumam un apzinās, ka algas dienā būs iespēja aizdevumu atgriezt.
Īstermiņa kredītu līdz 12 mēnešiem vislabāk ņemt gadījumā, ja nepieciešams kāds steidzams pirkums, mašīnas remonts, vai paredzēti neplānoti medicīnas izdevumi. Pirms veicat aizņēmumu izvērtējiet tā nepieciešamību un iespējas kredītu atmaksāt laicīgi.

Aizņēmumu veikt ir diezgan vienkārši:

  • 1. Izvēlāties sev piemērotāko kredīta aizdevēju augstāk nodarītajā tabulā;
  • 2. Iepazīstaties ar kredīta procentu likmi, atmaksas termiņu un maksimālo kredīta summu;
  • 3. Iepazīsties ar līguma nosacījumiem;
  • 4. Reģistrējies kredītam.

 

Jāņem vērā tas, ka šādiem īstermiņa aizdevumiem būs lielākas procentu likmes kā bankās, tomēr kredītu iespējams iegūt 15 minūtēs no pieprasījuma brīža, un nav jāgaida kamēr banka veiks pilnu Jūsu “backgrounda” izpēti pirms piešķirs vēlamo aizdevumu.
Atceries: Veic aizņēmumu tikai tad, ja tev būs iespēja to atmaksāt!

Kādos gadījumos izsniedz ātro kredītu līdz 12 mēnešiem?

Kredītu izsniegšanai līdz 12 mēnešiem ir tādi paši noteikumi kā tad, ja vēlaties ātro kredītu aizņemties uz īsāku laika periodu:

  • 1. Jums jābūt vismaz 18 gadus vecam Latvijas valsts pilsonim;
  • 2. Jums jāpieder personīgajam bankas kontam kādā no Latvijas bankām;
  • 3. Jābūt nesabojātai kredītvēsturei;
  • 4. Jābūt aktīvam e-pasta kontam un mobilajam tālrunim;
  • 5. Jābūt regulāriem finansiālajiem ienākumiem;
  • 6. Jābūt bez parādiem citās kredītiestādēs.

 

Kredītu aizņēmumi līdz gadam, parasti ir mērāmi vairākos simtos eiro. Ja tiek veikts aizņēmums uz ilgāku laika periodu jārēķinās ar to, ka visdrīzāk šis aizdevums nebūs bezmaksas, pat tad, ja ņemat ātro kredītu pirmo reizi. Kredīta aizdevēju procentu likmes ir dažādas un visbiežāk ir robežās no 10-12 procentiem, tomēr ir kredītu izsniedzēju kompānijas kuru likmes ir pat līdz 27,5 procentiem. Pirms veicat aizņēmumu, rūpīgi izvērtējiet procentu likmes, un vai spēsiet tās atmaksāt ar saviem ikmēneša ienākumiem. Veicot aizņēmumu, un izvēloties laika periodu un vēlamo summu, kredīta iestāde pirms aizdevuma iesniegšanas norādīs atgriežamo summu, kas ļaus Jums izvērtēt, vai konkrētajā laika periodā būsiet spējīgs to atmaksāt.

Vairāk informācijas par ātrajiem kredītiem:

Ātrie Kredīti

Patēriņa Kredīti

Kredītlīnija

Ātrie Kredīti no 18 gadiem

Labākie aizdevēji

Akcijas

Autors: