Blogs

Ātro kredītu salīdzinājums

Ātro kredītu salīdzinājums

Ikviens no mums vēlas iegādāties labāko piedāvājumu par iespējami zemāko cenu vai tas būtu kāds pakalpojumus, vai prece. Viens no šādiem pakalpojumiem ir arī ātrie kredīti. Šobrīd internetā ir pieejami daudz un dažādi uzņēmumi, kas piedāvā ātros kredītus ar dažādiem nosacījumiem, kā tad izvēlēties izdevīgāko un patiesi labāko piedāvājumu? Mēs iesakām no sākuma veikt ātro kredītu salīdzinājumu. Ātro kredītu salīdzinājums palīdzēs ikvienam patērētājam, atrast labāko, izdevīgāko un ātrāko kredītu kāds viens uz to brīdi būs pieejams.

Ātros aizdevumus var salīdzināt pēc vairākiem parametriem, piemēram, vai pirmais kredīts ir bezmaksas, no cik gadiem tiek izsniegts aizdevums, kāda ir gada procentu likme (GPL) u.c. faktoriem. Pēc mūsu ieskatiem un secinājumiem, vispirms būtu vēlams salīdzināt tos uzņēmumus, kuri piedāvā pirmo aizdevumu bezmaksas, tas nozīmē, ka noformējot kredītu, piemēram, 100 Ls uz 30 kalendārajām dienām, kredīta ņēmējam aizdevuma atmaksas termiņā būs jāatmaksā tikai tie paši 100 lati. Šādiem aizdevumiem netiek piemērota ne procentu likme, ne kredīta noformēšanas maksa. Pirmais kredīts bez maksas ir pieejams pie šādiem aizdevējiem – SmsCredit, ViaSms, pilnais saraksts ar aizdevējiem ir pieejams šeit – ātro kredītu salīdzinājums.

Nākamais parametrs pēc kā var salīdzināt aizdevējus ir – no cik gadiem tiek izsniegti ātri aizdevumi. Pēc Latvijas Republikas likumdošanas, jebkuru finanšu aizdevumu var noformēt persona, kura ir sasniegusi vismaz 18 gadu vecumu. Tas pats attiecas āri uz ātrajiem aizdevumiem, kredīts ir pieejams personām, kuras ir vismaz 18 gadus vecas. Šobrīd ātro aizdevumu tirgū ir tikai divi aizdevēji, kas piedāvā noformēt kredītu no 18 gadiem tie ir SohoCredit un InCredit Group.

Vēl viens svarīgs faktors, pēc mūsu domām, kuram būtu vērts pievērst uzmanību ir mēneša procentu likme. Šī likme ietver sevī izmaksas, piemēram, procentu likme kredīta izmantošanā, kredīta noformēšanas maksu, u.c. veida izmaksas. Parasti gandrīz visi kredītu devēji piemērot 10% likmi, bet ir uzņēmumi, kuriem šī likme ir krietni vien augstāka. Šī % likme netiek piemērota bezmaksas kredītiem.

Ātro aizdevumu salīdzinājums krietni vien atvieglo izvēli un ietaupa laiku meklējumiem. Kopējā iezīme aizdevumiem – šie kredīti ir noformējami ar interneta palīdzību, lai tos saņemtu ir nepieciešams tikai aktīvs bankas konts un tālruņa numurs, turklāt nav nepieciešama ne ķīla, ne galvojums, tādējādi aizdevumu var saņemt jau pēc 10-15 minūtēm, tiklīdz pieteikums ir novērtēts pozitīvi.
Autors: