Blogs

ātro kredītu salīdzināšana

Ātro kredītu salīdzināšana

Ātrie kredīti mūsu valstī jau vairāku gadu garumā ir iemantojuši zināmu uzticību iedzīvotāju vidū. Nevienam nav noslēpums, ka laika gaitā ļoti pieaudzis uzņēmumu skaits, kuri izsniedz ātros kredītus. Ja cilvēkam ir aktīvs tālruņa numurs un e-pasta adrese, kā arī viņš ir vismaz 20 gadus vecs Latvijas pilsonis ar esošu bankas kontu kādā no komercbankām – nekas nevar liegt viņam saņemt sev vēlamo naudas summu. Ātrais aizdevums pieejams bez jebkādam ķīlām vai galvojumiem, ātri un vienkārši. Lai izvēlētos labāko uzņēmumu pie kura vērsties gadījumā, ja nepieciešams aizņemties, iepriekš lietderīga būtu ātro kredītu salīdzināšana.

Ja tiešām ir uzsākta ātro kredītu salīdzināšana, noteikti būtu jāzina, kādi vērtēšanas kritēriji ir tie, kuri ņemami vērā. Zinot uzņēmumu piedāvājumus un aizdevuma izsniegšanas noteikumus nav grūti skaidri izsecināt būtiskākās atšķirības. Ja esi jaunais klients, kurš iepriekš nekad vēl nav izmantojis ātro kredītu, svarīgi ir noskaidrot vai tieši šis uzņēmums piedāvā pirmo reizi aizņemties bez maksas, jo šādu iespēju piedāvā gandrīz visi lielākie kredītu sniedzēji un būtu muļķīgi to palaist garām. Būtiski arī tas vai ātro kredītu iespējams saņemt visu diennakti, kā arī brīvdienās un svētku dienās. Ieteicams noskaidrot kāda ir maksimālā aizdevuma summa un mēneša procentu likme uzņēmumā, kurā plāno aizņemties. Protams, nedrīkst aizmirst pārbaudīt vai konkrētajā uzņēmumā iespējams vajadzības gadījumā pagarināt aizdevuma termiņa atmaksu un ja tā, tad uz cik ilgu laiku un ar kādām izmaksām jārēķinās.

Kredītu salīdzināšana ir labs veids kā noskaidrot arī iepriekš nezinātu informāciju. Piemēram, neskatoties uz to, ka ātrie kredīti pieejami tikai no 20 gadiem, uzņēmums SohoCredit ātros aizdevumus izsniedz personām, kuras sasniegušas jau 18 gadu vecumu. Tikpat labi iespējams iepriekš neiedziļinoties īpašā salīdzināšanā, neuzzinātu, ka vēršoties pie vivus.lv un OpecCredit ir iespējams saņemt patēriņa kredītu pat 1000 latu apmērā.

Ātro kredītu salīdzināšana pirms izšķirošā lēmuma pieņemšanas nebūt nenozīmē ilgu sēdēšanu pie interneta meklētājiem un nepieciešamās informācijas apkopošanu. Lai atvieglotu šo procesu ir izveidotas vairākas mājaslapas, kurās uzskatāmi attēloti dažādu lielāko ātro kredītu izsniedzēju salīdzinājumi un, tos veidojot, ir ņemti vērā jau iepriekš minētie kritēriji. Kā vienu no šādam mājaslapām kurā atspoguļotas iespējas, ko sniedz ātrais aizdevums var minēt atrikrediti.lv. Tev atliek vienīgi veltīt mazliet laika informācijas izpētei atbilstoši savām vēlmēm un vajadzībām. Veiksmīgu salīdzināšanu un aizņemšanos!
Autors: