Blogs

4finance

Ātro kredītu uzņēmums A/S”4finance” pērn nopelnījis nepilnus 18 miljonu latu

Latvijā dibinātais ātro kredītu uzņēmums A/S „4Finance” grupas uzņēmumi pērn darbojās ar 54 miljonu latu apgrozījumu, savukārt grupas konsolidētā peļņa pārskata periodā sastādīja 17,9 miljoni latu. Uzņēmums darbojas ātro kredītu nozarē 10 Eiropas valstīs, galvenais uzņēmuma ofiss atrodas te pat Rīgā.
Nodokļos Latvijas valsts budžetā 4Finance grupa veica iemaksas 2,5 miljonu latu apmērā, taču uzņēmuma pārstāvji plašākus datus par finanšu rezultātiem Latvijā sabiedriskajiem medijiem nekomentē.

Pagājušajā gadā uzņēmums aktīvi iegāja ātro kredītu nozarē arī tādās valstīs kā Dānija, Polija, Spānija, Krievija, Kanāda un Anglija. Uzņēmums neapstājās jau pie sasniegtā un turpina iekarot citus ātro kredītu tirgus, piemēram, šogad 4Financegrupa uzsāka darbu Gruzijā un Čehijā. Uzņēmuma speciālisti veic nopietnu ārvalstu tirgus un nišu analīzi, būtība tiek pētīt un analizēts viss, kas ir saistīts ar ātrās kreditēšanas nozari, tas ir kā pamats veiksmīgai uzņēmuma attīstībai. Plānots, ka vēl līdz šī gada beigām 4Finance grupa uzsāks darbu Bulgārijā un Igaunijā, stāsta uzņēmuma pārstāvji.

Uzņēmumā A/S ‘’4Finance’’ grupas uzņēmumos tiek nodarbināti vairāk nekā 600 cilvēki, to starpā 200 darbinieki ir no Latvijas. Lielākā daļa 4Finance grupas darbinieku Latvijā ir IT (informācijas tehnoloģiju) un vadības funkciju vadošie speciālisti.4Finance grupas uzņēmumi aktīvi veic komercdarbību tādās valstīs kā Latvija, Lietuva, Somija, Zviedrija, Dānija, Polija, Krievija, Lielbritānija, Kanāda, Spānija, Čehija, Gruzija, Igaunija un Bulgārija.

Uzņēmums ir izveidojis un tam pieder tādi zīmoli kā SMScredit, Vivus, Zaplo. Latvijā viens no vadošajiem un populārākajiem zīmoliem ir tieši SMScredit, kas piedāvā ātros kredītus. Jaunajiem klientiem tiek piedāvāts pirmais kredīts bez maksas, maksimālā aizdevuma summa ir 400 LS ar atmaksas termiņu līdz 30 dienām, kredīts tiek izsniegts no 20 gadu vecuma.

Autors: