Auto Līzings 2019

auto-lizings-2019 Auto Līzings 2019 – ir ideāls risinājums, kā pārvērst sapņus par realitāti! Jūs jau sen sapņojat par auto? Jūs mēģinājāt ietaupīt, bet tā arī nesanāk sakrāt vajadzīgo summu. Jūs pat zināt, kura automašīna derētu ir tieši Jums! Mūsdienās ir grūti iedomāties dzīvi bez auto. Ērtības un komforts, un pat, nerunājot par ceļojumiem ar ģimeni! Un tas viss, var kļūt pieejams patērētājiem, pateicoties auto līzingam. Šo pakalpojumu sniedz, gan bankas, gan nebanku uzņēmumi. Ja Jūs, meklējiet izdevīgākus piedāvājumus un risinājumus, mēs varam jums palīdzēt. Mēs esam izveidojuši tabulu, kur apkopota aktuālāka informācija par nebanku uzņēmumiem, kas sniedz auto līzingu (auto lombardu).

 

Auto līzingu salīdzinājums

Aizdevējs Reitings Pirmā iemaksa sakot no Mēneša % likme (komisija) Maksimālā kredīta summa
mogo 10 no 10 10% 4.68% 15 000 €
10 no 10 10% 17-30% 20000 €
10 no 10 15% 3-46% 15000 €

Kas ir auto līzings?

Līzings ir finanšu pakalpojums, kura rezultātā līzinga devējs nodod līzinga ņēmējam tiesības izmantot līzinga objektu apmaiņā pret līgumā noteiktajiem maksājumiem. Visa līguma laikā, līzinga kompānija paliek automašīnas īpašnieks, un tikai kad visas saistības pret finanšu kompāniju ir izpildītas, auto kļūst īpašumā aizņēmējam. Taču, ir arī uzņēmumi, kuri auto uzreiz atļauj reģistrēt uz klienta vārdā.

Auto līzinga noformēšanas nosacījumi

Klientu ērtībai, auto līzinga noformēšana aizņem tikai dažas minūtes, jūs varat pieteikties tiešsaistē uzņēmuma mājaslapā. Tikai pēc tam, kad noslēgts līgums ar jums, jūs varat iegādāties automašīnu. Daudzi uzņēmumi piedāvā auto nomas līdz pat 90% no transportlīdzekļa izmaksām, atlikušos 10% maksā aizņēmējs, šī summa ir pirmā iemaksa. Uzņēmumu mājaslapās, ir pieejami kalkulatori, kur ievadot līzinga nepieciešamo summu un kredīta atmaksas termiņu, skaidri parāda ikmēneša maksājumu summu. Katrā uzņēmumā ir dažādi vecuma ierobežojumi, lai nodrošinātu auto līzingu.

Uzzini visu par auto līzinga noformēšanu, salīdzini piedāvājumus no vadošajiem uzņēmumiem, un pērc auto jau šodien!

Vairāk informācijas par ātrajiem kredītiem:

Ātrie Kredīti

Patēriņa Kredīti

Kredītlīnija

Ātrie Kredīti no 18 gadiem

Labākie aizdevēji

Akcijas

Autors: