Blogs

Banknote.lv ātrais kredīts

Banknote ātrais kredīts

Banknote.lv ir viens no licencēto nebanku finanšu pakalpojumu sniedzējiem Latvijā, kas piedāvā ikdienā vajadzīgos finanšu pakalpojumus. Patēriņa aizdevumiem var ērti pieteikties gan klātienē, gan internetā. Taču aizdevumu tev būs iespēja saņemt tikai filiālē, jo Banknote.lv vēlas satikt savus klientus klātienē, un parakstīt līgumu uz vietas.
Banknote dod iespēju Tev izmēģināt ātro kredītu ar termiņu līdz vienam mēnesim bez maksas. Ja aizņemsies, piemēram, 300 EUR uz 1 mēnesi, tad pēc mēneša būs arī jāatdod tikai 300 EUR.

btn-sanemt-big 

Banknote izsniedz patēriņa aizdevumus no 10 līdz pat 1000 EUR, uz termiņu no 7 dienām līdz 36 mēnešiem. Taču summu lielāku par 300 eiro, būs iespējams aizņemties tikai atkārtoti, atgriežot iepriekšējo kredītu Banknote.lv
Banknote.lv piedāvā saviem klientiem saņemt aizdevumu tikai skaidrā naudā, savukārt atgriezt aizdevumu būs iespēja veicot gan pārskaitījumu, gan atgriežot skaidro naudu, jebkurā Banknote filiālē.

Banknote ir svarīgs katra klienta privātums, informācija par kredītu nebūs redzama nevienai privātpersonai un nevienam privātam uzņēmumam (kā, piemēram, bankas). Dati par klientiem un klientu aizdevumiem ir pieejami Banknote un nozari uzraugošajām iestādēm likuma noteiktajā kārtībā.

Kas var aizņemties Banknote.lv?

Tev ir jābūt Latvijas Republikas rezidentam vecumā no 20 līdz 80 gadiem. Lai saņemtu aizdevumu, Tev būs nepieciešams personu apliecinošs dokuments: pase, ID karte vai CSDD izdota vadītāja apliecība.
Lai saņemtu patēriņa aizdevumu, Tev jāsniedz informācija par sevi: vārds, uzvārds, personas kods, mobilais tālrunis, e-pasts, ikmēneša ienākumi, ikmēneša izdevumi. Pieteikties patēriņa aizdevumam Tu vari šeit => www.banknote.lv

Ja būs nepieciešams, aizdevumu ar termiņu līdz 1 mēnesim Banknote piedāvā pagarināt uz: 7 dienām, 14 dienām vai 30 dienām. Ātro kredītu ar termiņu, kas ir 3 mēneši un garāku, iespējams atlikt mēneša maksājumu, samaksājot komisiju, kas ir līdzvērtīga konkrētā mēneša procentu maksājumam.

btn-sanemt-big 

Šim pakalpojumam ir savi plusi (var aizņemties, ja ir problēmas ar bankām) un mīnusi (Tev būs nepieciešams griezties filiālē, lai noformētu aizdevumu, un izņemt naudu var tikai darba laikā). Pirms aizņemties, piedāvājam Tev izvērtēt arī citas kompānijas, kuras izsniedz kredītus. Pilna informācija šeit => Ātri kredīti

Autors: