Banknote – Ātri, ērti,droši un tuvu mājām!

BanknoteBanknote – ir viens licencēto nebanku kredītu izsniedzējs Latvijā. Šis uzņēmums
piedāvā visus ar finansēm nepieciešamākos saistītos pakalpojumus un aizdevumus
vienuviet. Uzņēmums lepojas ar augstu kvalitātes servisu un ātru apkalpošanu. Ātro
kredītu izsniedzējs sevi raksturo, kā godīgu un tiešu valodu vērstu uzņēmumu.
Banknote.lv piedāvā:

  • Pirmais kredīts līdz 500 eiro bez maksas;
  • Pirmais aizdevums līdz 500 €;
  • Aizdevums līdz 36 mēnešiem;
  • Aizdevums skaidrā naudā vai ON-LINE;
  • Maksimālā aizdevuma summa līdz 2000 eiro.
btn-sanemt-big

Kā var saņemt aizdevumu?
Saņemt aizdevumu ir pavisam vienkārši – seko mūsu norādēm, palīdzēsim Tev soli pa solim. Lai saņemtu aizdevumu, Tev ir jānospiež poga „Saņemt Naudu”. Tu nokļūsi pie reģistrācijas anketas, izvēlies kredīta summu un atmaksas periodu, aizpildi anketu, piesakies kredītam. Lai saņemtu aizdevumu nav nepieciešama pirmā iemaksa. Banknote patēriņa aizdevumam varat pieteikties Online vai jebkurā Banknote filiālē. Lai pieteiktos aizdevumam Online, aizpildiet pieteikumu Banknote.lv un verificējiet savu profilu ar Instantor vai 0,01 EUR pārskaitījumu. Ar filiāļu sarakstu iespējams iepazīties šeit: https://www.banknote.lv/lv/filiales/

Kredītam banknote.lv ir iespējams pieteikties no 20 līdz 60 gadu vecumam. Lai saņemtu aizdevumu Jums jābūt patstāvīgiem ienākumiem un derīgam personas apliecinošam dokumentam.

Aizpildot pieteikumu Jums būs nepieciešams norādīt savu vārdu, uzvārdu, personas kodu, telefona numuru, epastu un mēneša ienākumus. Kredīta izsniedzējs izvērtēs Jūsu pieteikumu un sniegs atbildi par kredīta apstiprinājumu vai neapstiprinājumu. Telefona numurs nepieciešams, lai kredīta aizdevējs spētu ar Jums sazināties, ja nepieciešams
precizēt datus par aizdevuma izsniegšanu.

Lēmums par kredīta izsniegšanu parasti tiek apstiprināts 15-20 minūšu laikā, taču atsevišķos gadījumos, ja komisijai nepieciešams, tad ilgāk.

Aizņēmumus izskata laika posmā no 8:00 līdz 22:00, taču izņemt iespējams vadoties pēc filiāles darba laika. Lai noskaidrotu filiāļu darba laiku, dodieties uz iepriekš norādīto mājas lapu, un iepazīsties ar darba laikiem tur: https://www.banknote.lv/lv/filiales/

btn-sanemt-big

Banknote Kontaktinformācija
Banknote telefons un adrese

 Raunas iela 44 k-1, Rīga, LV-1039

 Klientu apkalpošanas tālrunis: 66116688

E-pasts: info@banknote.lv

Vai varu pieteikties aizdevumam, ja esmu nepilsonis?

Jā, var saņemt, ja viņš ir pastāvīgs Latvijas Republikas iedzīvotājs vecumā no 20 līdz 60 gadiem, kuram ir piešķirts Latvijas personas kods.

Vai varu pieteikt aizdevumu uz cita vārda?

Aizdevumu Tu vari noformēt tikai uz sava vārda.

Vai nepieciešama ķīla vai galvotājs aizdevumam?

Lai saņemtu ātro kredītu, Tev nav nepieciešama ne ķīla, ne galvotājs. Tieši šo iemeslu dēļ Tu vari aizņemties ātri un ērti.

Citi ātro kredītu piedāvājumi

Esi apmaldījies ātro kredītu piedāvājumos? Nevari saprast, kurš tad piedāvājums ir izdevīgs? Tavam ērtumam, esam izveidojuši ātro kredītu salīdzinājuma tabulu, kurā ir apkopti gandrīz visi ātro kredītu uzņēmumi. Izvērtē, kurš piedāvājums ir izdevīgs Tev un spied pogu „Saņemt naudu”.
Ja nepieciešama lielāka summa uz ilgāku periodu, tad līdz 3000 € dažu minūšu laikā var aizņemties no Credit24, bet līdz 10 000 € var aizņemties no BigBank.
Autors: