Blogs

Baudi Vasaru ar Credit24

Baudi Vasaru ar Credit24 ! | Sāc maksāt pēc 2 mēnešiem!

Baudi Vasaru ar Credit24 !

Credit24 ir viens no lielākajiem un stabiliem ātro kredītu devējiem Latvijā

Apskatot un izvērtējot piedāvājumus ātro kredītu devējiem Latvijā, mēs iesakām pirmo kredītu bez procentu maksas (kurš dod iespēju aizņemties absolūti bez procentiem – atmaksāt vajadzēs tādu summu, kādu būsiet aizņemties), taču Credit24 piedāva citu iespēju! Saņemt naudu šodien, bet sākt atmakšāt tikai pēc 2 mēnešiem (60 dienām). Pēc būtības ir tas pats, kā kredīts bez maksas, bet tev ir iespēja nepieciešamības gadījumā pagarīnāt atmaksas termiņu bez lieko formalitašu kārtošanas.

Kāpēc izvēlēties Credit24 Aizdevumu?

  • Ātrs un Tev pielāgots Aizdevums ar individuāli noteiktu procentu likmi
  • Bez komisijas par izsniegšanu, bez noformēšanas maksas

  • Draudzīgi un pilnīgi caurspīdīgi – atmaksā tikai pamatsummu un procentus
  • Izvēlies ērtāko atmaksas termiņu līdz pat 36 mēnešiem, atmaksā vienādos ikmēneša maksājumos
btn-sanemt-big 

Papildu pakalpojumi: Atgādinājums par maksājuma datumu BEZMAKSAS; Maksājuma brīvdienas – € 20; Maksājuma datuma maiņa – € 5. Piedāvājums spēkā no 15.05 līdz 15.08.2016. Piedāvājums pieejams personām, kurām nav neatmaksāts aizdevums pie Credit24, izvēloties aizdevumu atmaksas termiņu, kas paredz vairāk kā vienu mēneša maksājumu. Kredītbrīvdienu izmantošanas laikā tiek aprēķināti aizdevuma atmaksas procenti pēc aizdevuma līgumā noteiktās mēneša procentu likmes. Aizņemies atbildīgi, izvērtējot aizdevuma nepieciešamību un iespējas to atmaksāt un baudi vasaru ar Credit24 !

Ja Jums nepieciešams aizdevums – iesākām izvērtēt arī citu kompāniju piedāvājumus, piemēram, kā CreditOn, Vivus, Ferratum. Pilns kredītdevēju saraksts šeit => Ātrie Kredīti

Autors: