BigBank tik vienkārši.

BigBankBigBank AS ir banka, tā piedāvā aizdevumu līdz pat 10 000 eiro. Uzņēmuma misija ir dot patērētājiem dzīvot labāk un ērtāk. BigBank piedāvā gan kreditēšanu, gan arī noguldījumu noformēšanu. Banka izsniedz patēriņa kredītus fiziskām jeb privātpersonām arī tādās valstīs kā Igaunija, Lietuva, Somija, Spānija, Zviedrija, Vācija, Nīderlande un Austrija.

  • Saņem naudu: 24 stundu laikā
  • Aizņēmums no 500 € līdz pat 10 000 €
  • Aizņēmuma termiņš no 6 mēnešiem līdz 5 gadiem
btn-sanemt-big

Lai saņemtu kredītu pie BigBank 1 dienas laikā, ir jāspiež poga “Saņemt naudu”, jāizvēlas vēlamā kredīta summa un atmaksas termiņš, jāpiereģistrējas portālā, un jāgaida kredīta pieteikuma apstiprinājumu.

solis

Reģistrējies

solis

Apstiprini īsziņā saņemto
reģistrācijas kodu

solis

Pēc 24 stundam nauda
būs Tavā kontā

BigBank darba laiks sākas jau no plkst. 9 un kredītus izsniedz līdz pat plkst. 21:00. Pie BigBank kredītu var saņemt sākot no 20 līdz pat 73 gadiem. Neskatoties uz ilgo kredītu pieteikumu laiku, ja ir nepieciešama lielāka summa, gaidīšana ir tā vērta, jo ir iespējams saņemt kredītu par salīdzinoši zemiem procentiem uz ilgāku periodu pret ienākumiem, galvojumu vai nekustamo īpašumu kā ķīlu. Pirmajā reizē aizņemties pie BigBank iespējams uz termiņu līdz pat 5 gadiem. Summa jau ar pirmo reizi var būt līdz pat 10 000 €, bet maksimālo summu, ko izsniegs faktiski nosaka pieteicēja vai galvotāja ienākumu apmērs, vai arī nekustamā īpašuma vērtība.

btn-sanemt-big

BigBank Kontaktinformācija

BigBank telefons un adrese

 Stacijas laukums 2, Rīga, LV-1050 (T/C “Origo”, 2.stāvā)

 Klientu apkalpošanas tālrunis: 8338

E-pasts: info@bigbank.lv

Vai es varu saņemt aizdevumu?

Lai pieteiktos aizdevumam, Jums ir jābūt pastāvīgam Latvijas Republikas iedzīvotājam vecumā no 20 līdz 73 gadiem. Jums nepieciešams vienā no Latvijas Republikas kredītiestādem atvērts bankas konts un regulāri ienākumi.

Vai var vienlaikus noformēt vairākus aizdevumus?

Jebkurā brīdī Jums ir iespēja pieteikties jaunam aizdevumam. Jūs to varat noformēt kā jaunu līgumu vai paņemt kā papildus aizdevumu jau pie esošā līguma.

Vai man ir tiesības veikt aizdevuma pirmstermiņa atmaksu?

Protams, aizdevums var tikt atmaksāts priekšlaicīgi. Priekšlaicīgi izpildot aizdevuma līgumā paredzētās saistības, klientam ir jāatmaksā atlikusī aizdevuma summa.

Līdzīgi pakalpojumi

Ātro kredītu tirgū ir daži alternatīvi piedāvājumi, piemēram, SMScredit.lv, ViaSMS.lv – šie uzņēmumi piedāvā mazākas aizdevuma summas, kā arī kredīta atdošanas termiņš ir 30 kalendārās dienas. Tavai ērtībai esam izveidojuši salīdzinājuma tabulu ar populārākajiem ātro aizdevumu uzņēmumiem. Izvērtē, kurš no šiem piedāvājumiem ir izdevīgāks, un spied pogu „Saņemt naudu”.

Autors: