Blogs

bino.lv AKCIJA – Revolūcija – 100% atlaidi komisijas maksai visiem aizdevumiem!

Bino.lv AKCIJA – Revolūcija – 100% atlaidi komisijas maksai visiem aizdevumiem!

Draudzīgais ātro aizdevumu izsniedzējs Bino.lv nācis klajā ar vēl nebijušu akciju “Revolūcija”. Akcija paredzēta uzņēmuma jaunajiem klientiem, kas reģistrējušies aizdevumam laika posmā no 10. aprīļa līdz 15. maijam.

Jaunajiem Bino.lv klientiem, kas par tādiem kļuvuši laika posmā no 10. Aprīļa līdz 15. Maijam iespējams saņemt aizdevumus ar 100% atlaidi komisijas maksai veselus piecus mēnešus, laika posmā no 10. Aprīļa līdz 31. augustam. Akcijas norises laikā klientiem atļauts veikt neierobežotu aizņēmumu skaitu.

btn-sanemt-big

Akcija neattiecas uz klientiem, kas reģistrējušies Bino.lv aizdevumiem pirms 10. aprīļa, taču klienti, kas pierakstījušies jaunumiem e-pastā un ir bez kavētām kredītsaistībām, savā e-pastā atradīs īpašo “Revolūcija” piedāvājumu esošajiem klientiem.

Akcija bez papildus samaksas darbojas tikai gadījumā, kad klienti laicīgi pilda sava kredītsaistības, kavētajiem maksājumiem tiks piemērota soda komisijas maksa.

Pie uzņēmuma Bino iespējams veikt īstermiņa aizņēmumu 50 līdz 425 eiro apmērā, termiņā no 10-30 dienām. Aizdevumam iespējams reģistrēties jebkurā diennakts laikā – ātra pieteikumu izskatīšana un izsniegšana. Bino.lv piedāvā iespēju aizdevuma termiņu pagarināt par papildus samaksu.

btn-sanemt-big

Atcerieties! Veicat aizņēmumus apdomīgi, izvērtējot iespējas tos atmaksāt.

Autors: