Bino.lv – 100% atlaide pirmā aizdevuma komisijas maksai

Ondo.lv

 

 Bino.lv jaunums – ir ātro aizdevumu izsniedzējs, kas no 2016. Gada oktobra ir licencēts izsniegt aizdevumus privātpersonām. Uzņēmums saviem klientiem ļauj aizpildīt pieteikumu un saņemt aizdevumu internetā, izpildot trīs vienkāršus soļus. Aizdevuma pieteikumu iespējams iesniegt jebkurā diennkats laikā. Pirmais aizdevums jaunajiem klientiem ir bezmaksas un tiek izsniegts 10 minūšu laikā!

  • Saņem naudu: 10 minūtes
  • Pirmais kredīts ar 100% atlaidi komisijas maksai – bezmaksas
  • Aizņemies līdz 300 €  pirmajā reizē
  • Maksimālā aizdevuma summa 425 €
  • Bez ķīlas un galvotāja
  • Darba laiks no plkst.7:00 līdz 23:00
btn-sanemt-big

Lai saņemtu ātro kredītu pie Bino.lv , ir jāspiež poga “Saņemt naudu”, jāizvēlas vēlamā kredīta summa un atmaksas termiņš, jāpiereģistrējas uzņēmuma mājas lapā, jāpiesaka aizdevumu (internetā vai ar SMS) un pēc pieteikuma apstiprinājuma saņemšanas nauda būs Tavā kontā.

solis

Reģistrējies

solis

Apstiprini īsziņā saņemto
reģistrācijas kodu

solis

Pēc dažām minūtēm nauda
būs Tavā konta

Reģistrēties Bino.lv aizdevumam ir iespējams 24h diennaktī. Bino izskata aizdevuma pieteikumus ātri un operatīvi, tādēļ kredītu Bino.lv darba laikā iespējams saņemt 10 minūšu laikā. Ja vēlaties pieteikt aizdevumu Jums jāizpilda trīs vienkāršas darbības. Pirmais solis veicot aizņēmumu ir izvēlieties summu, kādu vēlaties aizņemties. Bino.lv piedāvā aizdevumu no 50 – 425 eiro un aizdevuma atmaksas termiņu līdz 30 dienām. Aizpildiet pieteikuma anketu formā norādot e-pasta adresi, telefona numuru, personas kodu un ikmēneša ienākumus un izdevumus. Apstiprinājums un naudas pārskaitījums tiek veikts 10 minūšu laikā, Bino.lv darba laika ietvaros (līdz plkst. 23:00). Konta reģistrācijas maksu veiciet uz tādas pašas bankas kontu uz kuru vēlaties saņemt savu aizdevumu.

Kas nepieciešams, lai saņemtu aizdevumu Bino.lv?

 Jābūt vecumā no 20 līdz 75 gadiem;
 Bez kavētām vai pārkāptām kredītsaistībām ;
 Mobilā tālruņa numurs;
 E-pasta adrese;
 Anketā jānorāda personas kods;
 Bankas konts, kāda no Latvijas bankām.

Aizņēmumu pie Bino.lv veikt ir vienkārši ātri un izdevīgi. Klientu apkalpošanas speciālisti strādā operatīvi un profesionāli, lai Jūs saņemtu aizdevumu pēc iespējas īsākā laika periodā. Bino.lv pirmais aizdevums līdz 300 eiro ir bezmaksas un gada procentu likme ir 179%. Bino,lv ir iespējas veikt atkārtotu aizņēmumu tikai tad, kad ir atmaksāts pirmais kredīts. Aizdevumu ir iespējams pagarināt uz 30 dienām. Pagarināšanas maksu ir iespējams noskaidrot ierakstoties savā Bino.lv profilā vai arī zvanot pa tālruni 8025030.

Bino.lv klientu apkalpošanas centrs strādā katru dienu no pulkstens 7:00 līdz 23:00. Klientu apkalpošanas centru iespējams sasniegt bezmaksas zvanot uz tālruņa numuru 80205030 vai rakstot e-pastu info@bino.lv.

 

btn-sanemt-big

Kādu summu es varu aizņemties?

Tu vari aizņemties līdz 300 EUR. Ja aizdevumu būsi mums atdevis savlaicīgi un nebūsi pārkāpis līguma noteikumus, no otrās reizes varēsi aizņemties līdz 425 EUR. Jāņem vērā, ka klienti vecumā no 20-21 gadam pirmajā reizē var aizņemties līdz 150 EUR, otrajā reizē līdz 200 EUR un trešajā reizē līdz 300 EUR. Tiklīdz klients sasniegs 22 gadu vecumu un izpildīs līguma nosacījumus, kredītlimits palielināsies līdz 425 EUR.

Pirmais aizdevums ar 100% atlaidi komisijas maksai! Atdod tik, cik aizņēmies! Ko tas nozīmē?

Šis piedāvājums dod Tev iespēju pirmo reizi aizņemties no Bino.lv ar 100% atlaidi komisijas maksai.
Tas nozīmē, ka aizņemoties, piemēram, 300 EUR uz 30 dienām, pēc 30 dienām Tev būs jāatdod tie paši 300 EUR.

Kādi dokumenti nepieciešami Bino.lv aizdevuma saņemšanai?

Aizdevuma saņemšanai Tev nav nepieciešami nekādi dokumenti. Tev ir nepieciešams bankas konts kādā no Latvijas bankām un derīgs mobilā tālruņa numurs.

Vai var vienlaicīgi saņemt vairākus aizdevumus?

Vienlaicīgi var būt aktīvs tikai viens aizdevums. Esošā aizdevuma ietvaros Bino.lv piedāvā saņemt papildu summu.

Bino.lv Līdzīgi pakalpojumi

Ātrais kredīts nelielai summai Latvijā pieejams arī pie Viasms, Ondo,SohoCredit un citviet, pilnu sarakstu var apskatīt šeit => Ātrie Kredīti.
Ja nepieciešama lielāka summa uz ilgāku periodu, tad līdz 1500  €  dažu minūšu laikā var aizņemties no Vivus, bet līdz 3 000 €  var aizņemties no Moneza.
Autors:

Summary
Review Date
Reviewed Item
Bino.lv
Author Rating
51star1star1star1star1star