Blogs

Credit24 jaunā pavasara akcija. thumbnail

Credit24 jaunā pavasara akcija.

Credit24 jaunā pavasara akcija – Kredītlīnija

Tuvojas vasara un vēl neesi iegādājies biļetes uz aktuālakajiem festivāliem? Tev ir konkrēta iespēja! Šajā pavasarī Credit24 Tev piedāvās izdevīgu kredītlīnijas akciju bez konta apkalpošanas maksas un ar zemākiem ikmēneša izdevumiem.

Izvēlies savu kredītlimitu Credit24 atkarībā no vajadzības sākot no 150 līdz 3000 eiro un izmanto visu summu uzreiz vai tikai daļu no tās!
Credit24 šajā piedāvājumā ietver vairākus bezmaksas pakalpojumus, kā kredītlīnijas noformēšanu, konta apkalpošanas maksu, kā arī komisiju par pirmo naudas izmaksu Tev nebūs jāveic. Ja neesi izņēmis naudu, tad nekas Tev nav jāatmaksā! Komisija par naudas izmaksu sastādīs tikai 4,95%, kā arī aizdevuma likme mēnesī sastādīs 5,25%. Ja tomēr esi iecerējis kredītlīniju pagarināt par gadu, tad procentu likme Tev sastādīs tikai 106.12%* gada laikā. Izvēlies pats, kad un kā Tev vislabāk atmaksāt! Naudu vari izņemt sev visērtakajā veidā izvēloties kādu no šīm iespējām:

 • Viedtālruņa lietotnē,
 • Credit24.com.lv vietnē,
 • btn-sanemt-big 

  Piesakies un izmēģini Credit24 jaunās kredītlīnijas iespējas, ja tomēr nebūsi apmierināts, tad 30 dienu laikā vari atgriezt pamatsummu bez procentiem!
  Šis piedāvājums ir spēkā no 2016. gada 15. aprīļa līdz 15. jūnijam, nenokavē!

  *Gada procentu likmi atmaksā vienādos maksājumos 12 mēnešu laikā. GPL balstīti uz augstāk norādītajām procentu likmēm.

  Ja Jums nepieciešams aizdevums – iesākām izvērtēt arī citu kompāniju piedāvājumus, piemēram, kā CreditOn, Credit24, Ferratum. Pilns kredītdevēju saraksts šeit => Ātrie Kredīti

  Autors: