Blogs

Credit24 Kredītlīnija 30 dienas BEZ MAKSAS!

Credit24 Kredītlīnija 30 dienas BEZ MAKSAS!

Šoreiz mēs apskatīsim piedāvājumu no Credit24 Kredītlīnija 30 dienas BEZ MAKSAS!* Piesakies jau tagad, bet atmaksā – cik ātri vien vēlies!

Kāpēc izvēlēties Credit24 Kredītlīniju?

Izvēlies savu kredītlimitu no 100 līdz 4000 € un izmanto visu summu uzreiz vai izņem tikai daļu no tās.
Pieteikšanās un naudas izņemšana ir bez maksas. Ja nauda nav izņemta, maksājumi nav jāveic.
Izņem naudu tad, kad tā ir nepieciešama – Credit24 mājaslapā, viedtālruņa aplikācijā vai zvanot 8824.
Atmaksā izņemto summu un procentu maksājumus 36 mēnešu laikā vai ātrāk, ja vēlies.

btn-sanemt-big

Kā pieteikties?

Credit24 Kredītlīnija – gudrāks veids, kā aizņemties
Mūsdienās ir daudz un dažādu iespēju, kā iegūt papildu līdzekļus, veicot par šiem pakalpojumiem attiecīgu komisijas maksu. Credit24 piedāvā salīdzinoši izdevīgus risinājumus, kas apmierina abas puses. Viens no šādiem risinājumiem ir Kredītlīnija – tā ļaus iegūt nepieciešamos līdzekļus ātri un izdevīgi, neradot robu maciņā.

Kas ir Kredītlīnija?

Kredītlīnija ir aizdevums ar noteiktu pieejamās naudas summas limitu, taču bez stingri noteikta atmaksas grafika. Kredītlīnija ir lielisks risinājums, ja pietrūkst naudas neatliekamiem pirkumiem vai sen plānotai iecerei. Tā ir piemērota arī mirkļos, kad nepieciešamo summu vēlies izmantot pakāpeniski – pa daļām, jo Kredītlīnijas priekšrocība ir iespēja iztērēt tieši tik lielu naudas summu, cik dotajā brīdī nepieciešams kārotajai precei. Tādā veidā tiek dota iespēja plānot savu budžetu, izslēdzot iespēju lieki pārtērēt naudas līdzekļus.

btn-sanemt-big

Pieci iemesli, kādēļ Credit24 Kredītlīnija var būt izdevīgāks risinājums par Aizdevumu:

Piesakies tikai vienreiz un veic pieprasījumus no piešķirtā Kredītlīnijas limita bez izmaksu skaita ierobežujuma; iztērē tieši tik, cik nepieciešams konkrētam pirkumam; tā ir kā drošības spilvens brīžos, kad rodas neparedzēti izdevumi; atmaksā naudu jau pēc mēneša vai vairākos mazos maksājumos laikā līdz pat 3 gadiem; maksā procentus tikai par to summu, ko esi iztērējis.
Kredītlīnija ir kā virtuāla kredītkarte, jo tās darbības princips ir visai līdzīgs – noformējot Kredītlīniju, tiek piešķirta konkrēta naudas summa, kas pieejama visā Kredītlīnijas darbības laikā. Tas nozīmē, ka brīdī, kad ir nepieciešami papildu līdzekļi, Tev ir iespēja tos nekavējoties pārskaitīt no Kredītlīnijas uz savu bankas kontu.

Kā pieteikties Kredītlīnijai?

Pieteikšanās Kredītlīnijai notiek tieši tāpat kā pieteikšanās jebkuram citam aizdevumam vai ātrajam kredītam – spied pogu “Saņemt Naudu”, norādi vēlamo Kredītlīnijas limitu un aizpildi pieteikuma formu, apstiprini savu kontu un saņem naudu.

btn-sanemt-big

Lai pieteiktos Kredītlīnijai, Tev jābūt:

vecuma robežās no 18 līdz 70 gadiem; regulāriem un pietiekoši lieliem ienākumiem (alga, pensija, pabalsts, stipendija); aktīvam Latvijā reģistrētam mobilā operatora telefona numuram; pozitīvai kredītvēsturei (nedrīkst būt kavēti citu aizdevumu maksājumi vai ieraksts parādnieku reģistrā).

Aizņemies pārdomāti!

Mēs regulāri sekojam akcijam, kas piedāvā aizņemties izdevīgāk, tādēļ aicinām sekot līdzi jaunumiem un izmaiņām mūsu mājaslapā, lai nepalaistu garām labu izdevību. Kredītlīnija ir ātrs, ērts un izdevīgs veids, kā tikt pie papildu naudas līdzekļiem, tomēr pirms aizņemies, rūpīgi izvērtē aizdevuma nepieciešamību un iespēju to atmaksāt. Jebkurš kredīts ir finansiāla atbildība, tādēļ iesakām nesteigties un apdomāt, vai noskatītais pirkums, kam nepieciešama nauda, nav tikai mirkļa vēlme. Ja zini, ka spēsi naudu atdot laikā, tad Kredītlīnija vai Aizdevums ir tikai dažu minūšu attālumā!

btn-sanemt-big

*Piedāvājums ir spēkā, pirmo reizi piesakoties Credit24 kredītlīnijas pakalpojumam.

Autors: