Blogs

Credit24 kredītlīnija thumbnail

Credit24 kredītlīnija

Ātrais kredīts parasti asociējas ar nelielu naudas aizdevumu ar atmaksas termiņu, parasti, līdz 30. Kā zināms, tas ir nebanku aizdevums, tam nepieciešams tikai interneta pieslēgums un bankas konts, pieteikumu var aizpildīt mājas un naudu var saņemt jau 15 minūtēs. Taču, ja runa ir par kredītlīnijām, uzreiz domājām par bankām. Tagad vairs nē! Nesen, viens no ātro kredītu uzņēmumumiem Credit 24 ir sācis piedāvāt jaunu pakalpojumu – Credit24 kredītlīnija. Šis pakalpojums ir pieejams gan jaunajiem, gan jau esošajiem klientiem. Šajā rakstā mēs pastāstīsim sīkāk par šo jauno produktu.

Credit24 kredītlīnija – kas tas ir?

Kredītlīnija ir finanšu pakalpojums, ar maksimālo aizdevuma summu 3000 eiro, naudu vari izmantot jebkurā laikā un vietā, un kredīta maksa ir tikai par izmantoto naudas summu. Kredītlīnijas priekšrocības:

  • limits līdz pat 3000 €;
  • naudu vari izmantot uzreiz visu vai pa daļām;
  • izmantoto naudas summu atsmaksā kā mēneša amaksājumu;
  • atmaksā ātrāk un ietaupi procentu maksājumiem.

Lai izmantotu šo pakalpojumu vari lejupielādēt Credit24 izveidoto aplikāciju (pieejama gan Google Play, gan App Store), vai caur izveidot kontu Credit24 mājas lapā. Svarīgi saprast, ka šis pakalpojums nav kā kredītkarte, ko izsniedz bankās, šis ir On -line pasākums jeb virtuāla kredītkarte, kur no sava Credit 24 izveidotā konta, nepieciešamā naudas summa būs jāpārskaita uz savu bankas kontu!

Kā pieteikties?

Lai sāktu izmantot kredītlīniju vispirms ir jāreģistrējas aizdevēja maājas lapā, ievadot savu personas kodu vai mobilā tālruņu numuru, kā arī paroli (parole ar kuru turpmāk autorizēsies savā klientu profilā). Pēc tam jāpārskaita 1 eiro cents uz aizdevēja bankas kontu (tas nepieciešams, lai kreditors zinātu, ka tas ir tieši Tavs konts).

Kas var pieteikties?

Credit24 kredītlīnijai var pieteikties ikviens Latvijas pastāvīgais iedzīvotājs, kurš ir sasniedzis ir 18 gadu vecumu, taču nav vecāks par 70 gadiem. Tā kā šis joprojām ir nebankas aizdevums, arī šim aizdevumam nav pieciešams ne galvojums, ne ķīla. Tas ir viegli noformējams jebkurā laikā un jebkurā vietā.

Kā atmaksāt?

Atmaksa ir tik pat vienkārša, kā Kredītlīnijas lietošana. Tātad, Tev ir nepieciešams pārskaitīt uz aizdevēja bankas kontu, to naudas summu, kas būs atsūtīta Tev rēķina veidā uz Tevis norādīto e-pastu (kas reģistrējies). Kredīta atmaskas summa sastāda – iztērētā naudas summa + lietojuma procenti.