Blogs

Credit24 samazina cenas thumbnail

Credit24 samazina cenas

Jaunajam gadam iesākoties, daži no ātro kredītu uzņēmumiem piedāvā vairākas atlaides vai citus izdevīgus piedāvājumus. Arī uzņēmums Credit24 piedāvā akcijas gan saviem jaunajiem klientiem, gan arī saviem jau esošajiem klientiem, kā teikt neviens netiek aizmirsts.

Jaunajiem klientiem Credit24 piedāvā ātro kredītu no 50 līdz 300 eiro tikai par 1 eiro, piemēram, aizņemoties 300 eiro uz 30 dienām, Tev vajadzēs atmaksāt tikai 301 eiro, ļoti izdevīgs piedāvājums. Savukārt esošajiem klientiem tiek piedāvātas izdevīgi atmaksas noteikumi. Piemēram, aizņemoties 500 eiro uz 6 mēnešiem, ikmēneša maksājums sastāda 100 eiro, sanāk 17% ietaupījums. Ja noformēsi 700 eiro aizdevumu ar atmaksas termiņu 9 mēneši, ikmēneša maksājums būs 105 eiro, ietaupījums – 12%. Pēdējais piedāvājums – aizdevums 1000 eiro uz gadu, tad ikmēneša aizdevuma maksājums būs 121 eiro, ietaupījums – 8%.
Ja vēlies pieteikties aizdevumam Tev ir jābūt Latvijas Republikas pastāvīgajam iedzīvotājam vai iedzīvotājam ar beztermiņa uzturēšanās atļauju vecumā no 18 līdz 70 gadiem. Kā arī jābūt bankas kontam, mobilā tālruņa numuram un e-pasta adresei.

btn-sanemt-big

Pēc tam spied pogu „Pieteikties akcijai”. Tu nonāksi Credit24 mājas lapā, Tev jānospiež poga „pieteikties aizdevumam”. Ja Tu esi jauns klients, tad būs jāreģistrējas mājas lapā, ja nē, tad atliek tikai ieiet savā profilā. Kad būsi aizpildījis pieteikuma anketu, tev būs jāpārskaita 1 eiro cents uz norādīto e-pastā aizdevēja bankas kontu. Tas ir nepieciešams, lai Credit24 būtu pārliecināts, ka šis ir Tavs bankas konts, jo uz šo kontu tiks pārskaitīts aizdevums. Tiklīdz šis pārskaitījums tiks saņemts, pieteikums tiks izskatīts pāris minūšu laikā. Ja Credit24 uzskatīs, ka esi atbilstošs visiem nosacījumiem, aizdevums tiks pārskaitīts uz Tavu bankas kontu pāris minūšu laikā. Un viss – naudu vari tērēt saviem mērķiem.
Autors: