Credit24 – Nepieciešams kredīts? – pieteikties ir pavisam vienkārši

Credit24Credit24 ir uzņēmums, kas piedāvā saņemt aizdevumu bez ķīlas un galvojuma. Ātros kredītus Tu vari izmantot savām ikdienas vajadzībām vai kādam steidzamam maksājumam vai pirkumam. Uzņēmums darbojas arī tādās valstīs kā Austrālija, Igaunija un Lietuva.

  • Kredīta summa no 50 līdz 3000 €;
  • Aizdevumu izsniedz personām no 18 līdz 70 gadiem;
  • Kredīta atmaksas termiņš no 14 dienām līdz 2 gadiem;
  • Saņem kredītu katru dienu no 8:00-22:00
btn-sanemt-big

Kā var saņemt ātro kredītu no Credit24?
Lai saņemtu ātro kredītu no Credit24, iesākumā ir jāreģistrējas uzņēmuma mājas lapā. Pēc reģistrācijas, aizpildi aizdevuma pieteikuma anketu, nākamajā solī izvēlies nepieciešamo aizdevuma summu un atmaksas termiņu. Pēc tam Tev būs jāparaksta līgums. Kad līgums būs parakstīts, nepieciešamā naudas summa tiks pārskaitīta uz Tavu bankas kontu.

solis

Reģistrējies

solis

Apstiprini īsziņā saņemto
reģistrācijas kodu

solis

Pēc dažām minūtēm nauda
būs Tavā konta

Uzņēmums ir spēris soli pretī saviem esošajiem un potenciālajiem kredītiem, proti, Tu vari aizņemties arī Latvijas Pasta nodaļās visā Latvijā, kā arī veikalos „Maxima XX” un „Maxima XXX”.

Lai saņemtu aizdevumu Latvijas Pasta nodaļās, Tev ir nepieciešams aizpildīt pieteikuma anketu, kura ir pieejama tur pat uz vietas. Tev līdzi ir jābūt derīgai pasei, autovadītāja apliecībai vai eID (identifikācijas karte), ka arī jāzina savs norēķinu konts bankā. Tavs kredīta pieteikums tiks izskatīts 1 stundas laikā.

Savukārt, ja vēlies noformēt ātro kredītu veikalos „Maxima”, Tev ir jāsazinās ar Informācijas darbinieku, līdzi ir jābūt derīgai pasei vai autovadītāja apliecībai, kā arī jāzina savs bankas konts. Aizpildi pieteikuma anketu, un gaidi, kad Tavs pieteikums tiks izskatīts, pozitīva rezultāta gadījumā kredīts tiks pārskaitīts uz Tavu norādīto bankas kontu, savukārt un aizdevuma atmaksas grafiks Tev tiks izsniegts uz vietas. Gan Latvijas Pasta nodaļās, gan veikalos „Maxima” aizdevuma summa ir tāda pati, kā aizņemoties internetā, proti, aizdevuma summa ir no 50 € līdz pat 3000 €, atmaksas termiņš no 14 dienām līdz 2 gadiem.

Pieteikties kredītam Tu vari visu diennakti, savukārt klientu apkalpošana un kredītu aizsniegšana notiek katru dienu laika posmā no 8:00 līdz 22:00. Ja Tev rodas kādi jautājumi, uzņēmuma speciālistu vari sazvanīt pa tālruni 8824 vai rakstot uz e-pastu info@credit24.lv.

btn-sanemt-big

Credit24 Kontaktinformācija

Credit24 telefons un adrese

 Merķeļa iela 21, Rīga, LV-1050

 Klientu apkalpošanas tālrunis: 8824

E-pasts: info@credit24.lv

Kā es varu atmaksāt aizdevumu?

Atmaksāt aizdevuma summu Tu vari caur savu internetbanku, bankā vai arī jebkurā Latvijas Pasta nodaļā.

Kāpēc man atteica kredītu?

Ir vairāki iemesli, kāpēc Tev tika atteikts ātrais kredīts – Tu esi jaunāks par 18 gadiem, vai vecāks par 70 gadiem; Tu esi iekļauts parādnieku sarakstos (negatīva kredītvēsture); esi kļūdījies reģistrācijas procesā. Jebkurā gadījumā ātro kredītu uzņēmums patur tiesības neatklāt īsteno iemeslu, kāpēc tika atteikts aizdevums.

Kur un kā es varu redzēt, kāds ir mans atmaksas grafiks?

Kad tiek noslēgts aizdevuma līgums, uz Tavu norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīts aizdevuma atmaksas grafiks. Kā arī visu informāciju par aizdevumu un tā atmaksas grafiku Tu vari redzēt savā profilā sadaļā – Esošajiem klientiem.

Uz kurām bankām tiek pārskaitīts aizdevums?

Uzņēmums Credit24 strādā ar visām Latvijas komercbankām.

Ātro kredītu uzņēmumu alternatīvas

Ikviens no mums vēlas atrast izdevīgāko un ērtāko ātrā kredīta piedāvājumu, lai ietaupītu Tavu laiku, esam izveidojuši salīdzinājuma tabulu, kurā ir apkopoti labākie ātro kredītu piedāvājumi, piemēram, kā SMScredit, Vivus.lv u.c.. Tev atliek tikai izvēlēties, pie kura uzņēmuma gribi noformēt ātro kredītu, piesaki kredītu un saņem naudu jau savā kontā!

Autors:

Summary
Review Date
Reviewed Item
Credit24
Author Rating
51star1star1star1star1star