Blogs

Crediton ātrais kredīts thumbnail

Crediton ātrais kredīts

Crediton ir viens no TOP ātro kredītu devējiem Latvijā. Šajā rakstā plašāk aprakstīsim uzņēmuma piedāvātos pakalpojumus, kredīta saņemšanas procesu, kā arī uzskaitīsim, kādas ir uzņēmuma priekšrocības. Ja vēlies uzzināt vairāk par šo aizdevēju, iesakām izlasīt rakstu līdz galam. Vēlamies informēt, ka šis nav reklāmas raksts, bet gan tikai informatīvais. Mūsu mērķis ir iepazīstināt patērētājus ar iespējām un kredītdevējiem, kuri ir licenzēti Latvijā. Crediton ātrais kredīts ir īstermiņa aizdevums, ja ātri nepieciešama nauda.
Uzņēmums Crediton ātrais kredīts ir pieejams Latvijas pastāvīgiem iedzīvotājiem (t.s. nepilsoņi), vecumā no 20 līdz 70 gadiem, personām ir jābūt atvērtam bankas kontam, kādā no Latvijas bankām, kā arī aktīvam tālruņa numuram un e-pastam.

CreditOn aizdevums ir ātrais kredīts, kas ir paredzēts īstermiņa finašu grūtību pārvarēšanai. Uzņēmums piedāvā aizdevuma summu no 1 līdz 500 eiro, ar atmaksas termiņu līdz 40 dienām. Jaunajiem klientiem pirmais kredīts ir bezmaksas, taču pirmajā reizē var aizņemties tikai līdz 215 eiro. Kredīta noformēšana ir pavisam vienkārša un ātra. CreditOn ātrais kredīts ir noformējams ar interneta starpniecību, nepieciešams, tikai aizpildīt pieteikuma veidalapu, kurā ir jānorāda savu prsonas dati, un cita nepieciešamā innformācija. Pēc tam ir jāpārksaita vienreizējā reģistrācijas maksa 1 eiro centa vērtībā. Šāda veida formalitāte ir nepieciešama, lai aizdevējs varētu pārliecināties, ka tas ir potenciālā klienta bankas konts, jo uz šo kontu tiks pārskaitīts aizdevums. Tiklīdz aizdevējs saņem pārskaitījumu 1 eiro centa vērtībā, momentāli tiek izskatīts kredīta pieteikums, ja lēmums ir pozitīvs, tad kredīts tiek pārksiaīts burtiski dažu minūšu laikā (tas atkarīgs no bankas, kurā ir atvērts konts.)

CreditOn aizdevuma priekšrocības:

* Pirmais kredīts bezmaksas;
* Kredīta atmaksas termiņš līdz 40 dienām;
* Bezmaksas finanšu konsultācija*;
* Kredīta atmaksas termiņa pagarināšana līdz 40 dienām;
* Klientu lojalitātes programma;
* Licenzēts kredītdevējs

Kā jau mēs iepriekš minējām, viena no priekšrocībām, ko piedāvā uzņēmums, ir bezmaksas finanšu konsultācija. Šis pakalpojums ir pieejams, ja klients ir noformējis aizdevumu vismaz divas reizes. Šajā konsultācjā tiek sniegti padomui vairākās finanšu jomās, piemēram, kā pareizi pārvaldīt savus finanšu dadrījumus, kā labāk plānot sevu personīgo budžetu, utt. Mūsuprāt, šada veida konsultācijas ir gana nozīmīgas ikvienam, kurš plāno savu budžetu un grib gudri tērēt savu naudu. CreditOn ātrais kredīts ir piemērots, ja ātri nepieciešams neliels naudas aizdevums.

Bezmaksas finanšu konsultācija tiek piedāvāta pastāvīgajiem CreditOn klientiem, kuri ir noformējuši ātro kredītu vismaz 2 reizes.