Blogs

Crediton piedāvā atlaidi pirmajam aizdevumam – akcija vairs nav spēkā thumbnail

Crediton piedāvā atlaidi pirmajam aizdevumam – akcija vairs nav spēkā

Crediton piedāvā nebijušu akciju – pirmajam kredītam tiek piešķirta atlaide! Akcijas noteikumi ir pavisam vienkārši – aizņemies no 1 līdz 100 eiro ar atmaksas periodu līdz 20 dienām, un saņem atlaidi 12.67 eiro vērtībā, līdz ar to atmaksājumā summa būs tikai 95 eiro. Atlaide 12.67 eiro vērtībā ietver sevī komisijas maksu 7.67 eiro apmērā un 5% no aizdevuma summas proti 5 eiro.
Neskatoties uz tāda veida akciju, Crediton piedāvā pirmo kredītu bez maksas, pirmajā reizē iriespēja saņemt līdz pat 215 eiro, kredīta maksimālais aizdevuma termiņš ir 1 mēnesis jeb 30 dienas. Lai pieteiktos kredītam Tev ir jāatbilst pāris noteikumiem:

  • Tev ir vismaz 20 gadi
  • Tu esi Latvijas pastāvīgs iedzīvotājs
  • Tev ir atvērts konts kādā no Latvijas komercbankām
  • Tev ir aktīvs e-pasts un tālruņa numurs.

Lai saņemtu aizdevumu nav nepieciešama ne pirmā iemaksa, pat ne ķīla un ne galvotājs. Tādējādi kredīta saņemšanas process ir saīsināts līdz minimumam, proti, tiklīdz Tavs pieteikuma ir izskatīts, kā arī atbildē par kredīta piešķiršanu ir pozitīva, nauda uz Tavu kontu tiek pārskaitīta pāris minūšu laikā (atkarībā kurā bankā Tev ir konts).

Tā pat ir arī kredīta atmaksu. Lai atmaksātu kredītu, ir nepieciešams tikai pārskaitīt atpakaļ aizdevējam kredīta summu un viss, parāds ir atdots.
Autors: