CreditOn – tuvāk Tev!

CreditOnCreditOn – ātrie kredīti – ir saprotami ikvienam, nav nekādu slēpto izmaksu vai noklusētas informācijas. Uzņēmums rūpējas par saviem esošajiem un potenciālajiem klientiem, nodrošinot augstākās klases apkalpošanu.
CreditOn-tuvāk Tev! piedāvā:

  • Pirmais kredīts bez maksas;
  • Saņem naudu jau 10 minūtēs;
  • Pirmais aizdevums līdz 425 €;
  • Maksimālā aizdevuma summa līdz 700 eiro.
btn-sanemt-big

Kā var saņemt aizdevumu?
Saņemt aizdevumu ir pavisam vienkārši – seko mūsu norādēm, palīdzēsim Tev soli pa solim. Lai saņemtu aizdevumu, Tev ir jānospiež poga „Pieteikties”. Tu nokļūsi pie reģistrācijas anketas, kur Tev ir jānorāda savi personas dati. Lai pabeigtu reģistrācijas procesu, Tev būs nepieciešams pārskaitīt uz aizdevēja bankas kontu 0.01 €. Tiklīdz uzņēmuma speciālisti saņems Tavu pārskaitījumu, tiks izvērtēta Tava pieteikuma anketa. Ja lēmums par kredīta piešķiršanu būs pozitīvs, tad dažu minūšu laikā (atkarībā no bankas) aizdevuma summa tiks pārskaitīta uz Tavu bankas kontu.

solis

Reģistrējies

solis

Apstiprini īsziņā saņemto
reģistrācijas kodu

solis

Pēc dažām minūtēm nauda
būs Tavā kontā

Lojalitātes programma esošajiem klientiem

Ikvienam uzņēmumam ir svarīgi, lai esošie klienti izmanto uzņēmuma pakalpojumus visu laiku. Tāpēc ātro aizdevumu uzņēmums CreditOn piedāvā saviem esošajiem klientiem īpašu lojalitātes programmu. Šī programma ir pieejama tiem klientiem, kuri ir aizņēmušies un laicīgi atmaksājuši aizdevumu. Šiem klientiem ir pieejama 10% atlaide aizdevuma komisijas maksai, savukārt aizņemoties 7 reizi un vairāk, klients saņem jau 15% atlaidi.

Finanšu konsultants klientiem

Ikviens no mums vēlas racionāli izmantot savus finanšu līdzekļus. Diemžēl ne vienmēr tas izdodas – katram ir savi iemesli, kāpēc kādā noteiktā laika posmā finanšu plānošanas jautājumi ir atlikti malā. CreditOn vēlas Tev palīdzēt šo jautājumu atrisināt, tāpēc piedāvā bezmaksas finanšu konsultācijas. Ja vēlies pieteikties šīm konsultācijām, tad Tev jāaizņemas vismaz divas reizes ar noteikumu, ka abās reizēs kredīts tiek pilnībā dzēsts.

btn-sanemt-big

CreditOn Kontaktinformācija

CreditOn telefons un adrese

 Uriekstes iela 2a-24, Rīga, LV – 1005

 Klientu apkalpošanas tālrunis: 27250001

E-pasts: info@crediton.lv

Skype: creditON.lv

Vai varu pieteikt aizdevumu uz cita vārda?

Nē, diemžēl nevari. Lai nerastos tiesvedība kredīta jautājumā, esam tiesīgi pārskaitīt aizdevumu tikai uz Tava vārda un Tevis norādīto bankas kontu.

Vai varu pieteikties aizdevumam, ja esmu nepilsonis?

Jā, noteikti vari. Galvenais, lai Tev ir Latvijas pase.

Vai nepieciešama ķīla vai galvotājs aizdevumam?

Lai saņemtu ātro kredītu, Tev nav nepieciešama ne ķīla, ne galvotājs. Tieši šo iemeslu dēļ Tu vari aizņemties ātri un ērti.

Citi ātro kredītu piedāvājumi

Esi apmaldījies ātro kredītu piedāvājumos? Nevari saprast, kurš tad piedāvājums ir izdevīgs? Tavam ērtumam, esam izveidojuši ātro kredītu salīdzinājuma tabulu, kurā ir apkopti gandrīz visi ātro kredītu uzņēmumi. Izvērtē, kurš piedāvājums ir izdevīgs Tev un spied pogu „Saņemt naudu”.
Ja nepieciešama lielāka summa uz ilgāku periodu, tad līdz 1500 € dažu minūšu laikā var aizņemties no Vivus, bet līdz 10 000 € var aizņemties no BigBank.
Autors:

Summary
Review Date
Reviewed Item
CreditOn
Author Rating
51star1star1star1star1star