Blogs

Divi Aizdevumi Bez Maksas – Ferratum

Divi Aizdevumi Bez Maksas – Ferratum

Augustā, kredītu izdevēju firma Ferratum nākusi klajā ar jaunu akciju – divi kredītu aizdevumi pilnīgi BEZMAKSAS. Šādu akciju kredītu izniedzējs izveidojis, lai klientiem kuriem nav sanācis īstenot visas savas ieceres ar pirmo aizdevumu, tiktu dota vēl viena iespēja. Šādus bezmaksas aizdevumus ir iespēja iegūt tikai uzņēmuma jaunajiem klientiem.

btn-sanemt-big

Kā saņemt bezmaksas aizdevumus?

Lai saņemtu un izmantotu abus aizdevumus klientam jāveic īstermiņa aizņēmums no 15-30 dienām. Kad esat to atmaksājis, Jums ir iespēja pieteikties kredītlimitam līdz 30 dienām. Īstermiņa aizdevums ir ātrais kredīts kuru izsniedz no 15 līdz 30 dienām, un tā kredīta limits Ferratum ir 400 eiro (jaunajiem klientiem 350 eiro). Kredītlimits ir aizdevums, kurš jaatgriež 30 dienu laikā, un maksimālo aizņēmuma summu, kuru iespējams aizņemties pirms aizdevuma izsniegšanas noteiks Ferratum. Ātro kredītu izsniedzējs izvērtēs Jūsu finansiālo stāvokli un noteiks maksimālo aizdevumu, jaunajiem klientiem tas parasti ir līdz 1000 eiro, patstāvīgajiem klientiem līdz 1200 eiro.

Kāpēc izvēlēties īstermiņa aizdevumu?

Īstermiņa aizdevums ir lielisks variants, ja Jums uz īsu mirkli nepieciešama finanisāla palīdzība kāda pirkuma iegādei, vai pakalpojuma atmaksai, un algas diena vairs nav aiz kalniem. Īstermiņa aizņēmumu Ferratum iespējams saņemt līdz 400 eiro, taču ja esat jauns klients no 350 eiro. Jaunajiem klientiem pirmais īstermiņa aizdevums ir bezmaksas. Lai saņemtu kredītu Jums ir jābūt 21- 75 gadu vecam Latvijas valsts pilsonim, ar labu kredītvēsturi, bankas kontu kādā no Latvijas bankām un mobilo tālruni. Īstermiņa aizdevuma pieteikumu Ferratum izskata un izsniedz mazāk kā 15 minūšu laikā.

btn-sanemt-big

Kāpēc izvēlēties kredītlimitu?

Kredītlimitu Ferratum nosaka izvērtējot Jūsu finansiālo stāvokli un iespējas atmaksāt aizdevumu. Klientiem, kas izmanto uzņēmuma pakalpojumus jau ilgāku laiku kredīta limits sasniedz 1200 eiro, jaunajiem klientiem 1000 eiro. Pozitīvais kredītlimitam ir tas, ka, ja atgriežat visu kredīta summu 30 dienās, tad aizdevums ir bez procentiem. Ja aizdevumu atmaksājat pēc maksājuma grafika, tad pirmajam mēnesim netiek piemērota dienas procentu likme. Aizdevumu iespējams izņemt arī pa daļām un no Jums piešķirtā kredītlimita varat aizņemties kad vien nepieciešams. Ar katru kredītlimita atmaksu, Jūsu summa tiek atjaunota vai nepieciešamības gadījumā- palielināta. Ja vēlaties izņemt papildus aizņemumu esošajam, to ir iespējams izdarīt bez papildus samaksas.

Autors: