Blogs

Ferratum ātrais aizdevums

Ferratum ātrais aizdevums

Ikvienam no mums var gadīties situācija, kad kādu neparedzētu apstākļu dēļ , ir nepieciešams papildus finanšu līdzekļi. Šīs situācijas katram var būt dažādas, piemēram, negaidīti saplīst automašīna, ir nepieciešams ārsta apmeklējums, vai pietrūkst nauda rēķinu apmaksai, vai arī sen kārotam pirkumam ir lielas atlaides. Šādos brīžos mēs domājam, kur ātri un ērti var saņemt nepieciešamo aizdevumu. Viens no tādiem variantiem ir Ferratum ātrais aizdevums.

Ferratum ātrais aizdevums var būt lielisks palīgs Tavai īstermiņa finanšu problēmai. Šāda veida īstermiņa aizdevums var atrisināt nelielus naudas jautājumus. Ferratum piedāvā divu veida aizdevumus – īstermiņa un ilgtermiņa. Proti, īstermiņa aizdevuma summa ir pieejama no 10 līdz 400 eiro, aizdevuma atmaksas termiņš ir no 1 dienas līdz 45 kalendārajām dienām. Savukārt PlusLoan aizdevums ir ilgtermiņa aizdevums ar aizdevuma summu no 50 līdz 1500 eiro, un atmaksas termiņš ir no 2 līdz 12 mēnešiem. Tev tikai atliek izdomāt, kurš no piedāvājumiem ir izdevīgs un nepieciešams tieši Tev un Tavas problēmas risināšanai.

btn-sanemt-big

Jaunajiem klientiem pirmais Ferratum ātrais aizdevums līdz 140 eiro ir pieejams bez maksas. Tas nozīmē, ka par šāda veida aizdevumu nav jāmaksā ne komisijas maksa, ne procenti par šo kredīta lietošanu. Tātad, ja Tu būsi aizņēmies, piemēram, 140 eiro uz 45 dienām, tad arī pēc šīm 45 dienām Tev būs jāatmaksā tikai 140 eiro. Protams, ja Tev ir iespēja, vari aizdevumu aizdevumu atmaksāt arī ātrāk, par to, ka atmaksāsi ātrāk netiks piemērota nekāda soda nauda. Šādi tikai vairosi uzņēmuma uzticamību sev. Savukārt, ātrais aizdevums PlusLoan ir pieejams tikai esošajiem klientiem. Jau esi Ferratum klients un iepriekšējos aizdevumus esi atmaksājis laicīgi, tad arī saņemt lielāku aizdevuma summu nebūs problēma, jo uzņēmums Tevi būs novērtējis kā uzticamu partneri.

Tātad, lai pieteiktos ātrajam kredītam, Tev ir jābūt:

  • Latvijas Republikas pilsonim vai nepilsonim (esi pastāvīgs Latvijas iedzīvotājs)
  • vecumā no 21 līdz 75 gadiem
  • bankas kontam kādā LR bankām
  • aktīvam tālruņa un e-pasta adresei.

Ja atbilsti noteikumiem, tad spied podu “saņemt naudu”. Tu nonāksi aizdevēja mājas lapā, kur būs jāizvēlas aizdevuma summa un atmaksas termiņš. Kad esi izvēlējies, spied pogu “pieteikties tagad”. Nākamajā solī Tev ir nepieciešams aizpildīt pieteikuma anketu, kurā ir jānorāda savi personas dati un bankas konts, pieteikuma anketas aizpildīšanai būs nepieciešama apmēram 1 minūte. Pēc tam Tev būs nepieciešams pārskaitīt uz aizdevēja norādīto bankas kontu 1 eiro centu, šī darbība ir nepieciešama, lai aizdevējs būtu pārliecināts, ka šis ir tieši Tavs bankas konts, jo uz šo kontu tiks pārskaitīts aizdevums. Tiklīdz aizdevējs saņems Tavu pārskaitījumu, tiks izskatīts Tavs kredīta pieteikums. Ja lēmums par kredīta piešķiršanu būs pozitīvs, tad aizdevums tiks pārskaitīts apmēram 15 minūšu laikā. Un tas arī viss. Lai saņemtu aizdevumu nav nepieciešama ne ķīla, ne galvojums tādējādi tiek ļoti atviegloti nosacījumu kredīta saņemšanai. Kredīta atmaksa ir tik pat vienkārša, Tev ir tikai jāpārskaita aizdevuma summu uz aizdevēja bankas kontu, un viss – aizdevums tiek dzēsts.

Kā jau mēs noskaidrojām Ferratum ātrais aizdevums ir izdevīgs piedāvājums, gadījumos, kad ir nepieciešami papildus naudas līdzekļi. Aizdevums ir viegli un ātri noformējams, tik pat ātri aizdevumu var arī saņemt.