Blogs

ferratum ātrais kredīts

Ferratum ātrais kredīts

Nereti gadās, kad steidzami ir nepieciešama neliela nauda summa, kādam sen kārotam pirkumam, kādam maksājumam vai radušās neplānotas izmaksas. Tādos brīžos var prasīt aizdevumu radiem, kaimiņiem vai bankās. Iespējams, ka radiem vai draugiem nav nepieciešamās naudas summas, bet bankā noformēt kredītu ir pārāk laikietilpīgi, tādos gadījumos labākais naudas aizdevums ir naudas kredīts jeb ātrais aizdevums. Ferratum ātrais kredīts ir tieši šāds ātrs naudas aizdevums ar atmaksas termiņu līdz pat 45 kalendārajām dienām. Pirmajā reizē var aizņemties līdz 200 Ls, turklāt pirmais Ferratum ātrais aizdevums līdz 100 latiem ir bez maksas. Tas nozīmē, ka atmaksā tikai tik, cik aizņēmies! Ferratum piedāvā aizdevuma summu no 10 – 400 Ls, aizdevuma atmaksas termiņš ir no 1 – 45 dienām.

Kurš var saņemt aizdevumu?

Lai tiktu noformēts Ferratum ātrais kredīts ir jābūt vecumā no 21 līdz 75 gadiem, ar atvērtu bankas kontu kādā no Latvijas komercbankām, kā arī ar aktīvu tālruņa numuru.

Kā var saņemt kredītu?

Lai saņemtu aizdevumu ir nepieciešams izvēlēties aizdevuma summu un atmaksas termiņu, pēc tam reģistrēties, aizpildot pieteikuma anketu. Lai tiktu pabeigts reģistrācijas process uz aizdevēja bankas kontu ir nepieciešams pārskaitīt 0.01 Ls, ar šo pārskaitījumu Tu arī piekrīti aizdevuma noteikumiem un arī apstiprini, ka tas ir Tavs bankas konts. Tiklīdz aizdevējs saņems Tavu bankas pārskaitījumu 1 santīma vērtībā, Tavs kredīta pieteikums tiks izskatīts nekavējoties. Ja lēmums par aizdevuma piešķiršanu būs pozitīvs, tad nauda Tavā kontā tiks pārskaitīta dažu minūšu laikā.

Ferratum ātrais kredīts var kalpot kā īslaicīgs finanšu avots. Gadījumā, ja nav iespējams laicīgi atmaksāt aizdevuma summu, uzņēmums ir spēris soli pretī saviem klientiem, proti, aizdevuma atmaksas termiņu var pagarināt vēl līdz pat 45 kalendārajām dienām. Kredīta atmaksa ir tāda pati kā saņemšana, citiem vārdiem sakot, kad ir pienācis laiks atmaksāt kredītu, tad kredīta summa tiek pārskaitīta uz aizdevēja bankas kontu. Ferratum klientiem ir iespējams arī atmaksāt kredītu ātrāk nekā noteikts aizdevuma līgumā. Ja vēlies atmaksāt kredītu ātrāk, tad Tev ir jānosūta pieteikums Ferratum speciālistiem, tiklīdz uzņēmuma speciālisti saņems pieteikums, Tev tiks nosūtīts jaunais rēķins.
Autors: