Blogs

Ferratum kredītlīija kredītlimits

FERRATUM BANK KREDĪTLIMITS

Kredītlimits ir Tava neredzamā kredītkarte. Tas ir aizdevuma veids, kurš darbojas līdzīgi kā banku kredītkartes. Izmantojot Ferratum Bank kredītlimitu, Tev tiek noteikts maksimālais līdzekļu apjoms, kurš Tev ir jāatmaksā vienkāršā un ērtā veidā- pa daļām! Tas nozīmē, ka savus līdzekļus Tu izmanto tikai tad, kad Tev tie tiešām ir nepieciešami! Piemēram, ja pirms nedēļas esi veicis mašīnas remontu 200 eiro vērtībā, tomēr vēl kaut kas ir jālabo, Tu vari aizņemties vēl 100 eiro, bet pēc nedēļas vēl 50 eiro neparedzētiem izdevumiem! Lai iegūtu savu Ferratum Bank kredītlimitu, aizpildi kredītlimita summas noteikšanas formu zemāk!

6 iemesli, kāpēc izvēlēties Ferratum Bank kredītlimitu:

 • BEZ KOMISIJAS MAKSAS! Pirmo 30 dienu laikā komisijas maksa Tev nav jāmaksā! Ja atmaksā aizdevumu 30 dienu laikā, Tev jāatdod tik, cik esi aizņēmies.
 • PALIELINI SAVU KREDĪTLIMITU! Ja nepieciešams, laika gaitā Ferratum Bank Tev piedāvās lielāku kredītlimitu. Uzticies Ferratum!
 • KREDĪTKARTES OVERDRAFTA ANALOGS Kredītlimitam nav ierobežojumu! Aizņemies tik kredīlimitu, cik Tev nepieciešams, kā arī Ferratum Bank Tev piedāvā to atmaksāt pa mēnešiem!
 • NEUZTRAUCIES PAR ATMAKSĀŠANU Ferratum Bank piedāvā atmaksāt aizdevumu vienā reizē vai ar ikmēneša maksājumiem, sākot no 30 eiro.
 • AIZŅEMIES PAPILDUS! Steidzami nepieciešamas papildus finanses un esi izmantojis tikai daļu no sava kredītlimita? Aizņemies papildus!
 • PĀRDOMĀ SAVU AIZDEVUMU UN IETAUPI IZMAKSAS! Procentus maksā tikai par iztērētu aizdevuma daļu.
 • btn-sanemt-big

  Kredītlimits ir tik ērts un vienkāršs risinājums, brīdī, kad Tu meklē sev visatbilstošāko naudas aizdevumu! Lai saņemtu savu pirmo izvēlēto aizdevumu 15 minūšu laikā, Tev jāizdara pāris vienkāršas darbības. Izvēlies kredīta summu, kura Tev būs nepieciešama, aizpildi kredītpieteikuma formu un saņem naudu!

  Izvēlies Ferratum Bank, kas ir finanšu speciālisti jau 20 gadus. Tevi nepievils Ferratum Bank darbinieku profesionalitāte un individuālais klientu serviss.

  Atceries, ka, lai saņemtu kredītlimitu, Tev ir jābūt kontam kādā no Latvijas bankām un mobilajam telefonam. Nesarežģī dzīvi un dod priekšroku kredītlimitam, kuram nav atmaksas termiņa!

  Citi ātro kredītu piedāvājumi

  Esi apmaldījies ātro kredītu piedāvājumos? Nevari saprast, kurš tad piedāvājums ir izdevīgs? Tavam ērtumam, esam izveidojuši ātro kredītu salīdzinājuma tabulu, kurā ir apkopti gandrīz visi ātro kredītu uzņēmumi. Izvērtē, kurš piedāvājums ir izdevīgs Tev un spied pogu „Saņemt naudu”.
  Ja nepieciešama lielāka summa uz ilgāku periodu, tad līdz 1500 € dažu minūšu laikā var aizņemties no Vivus

  Autors: