Ferratum – kredītlimits Jūsu sapņu realizēšanai

Ferratum kredītlimitsFerratum Group ir starptautiska mikrokredītu kompānija. 2005. gadā Ferratum bija pirmā kompānija, kura sāka izmantot mobilās tehnoloģijas kreditēšanā, kas ļāva ikvienam klientam viegli un ērti noformēt īstermiņa aizņēmumu, aizsūtot vienkāršu īsziņu. Pašlaik Ferratum Group darbojas finanšu jomā 20 valstīs (tādās kā Austrālija, Krievija, Lielbritānija, Spānija un daudzās citās) un lepojas ar to, ka apkalpo vairāk nekā 2 500 000 klientu.

  • Saņem naudu: 15 minūtes;
  • Pirmais kredīts līdz 1000 eiro pirmās 30 dienas bez komisijas maksas;
  • Maksimālais aizdevums līdz pat 1200 eiro.
btn-sanemt-big

Lai saņemtu ātro kredītu – kredītlimits – pie Ferratum 15 minūšu laikā, ir jāspiež poga “Saņemt naudu”, jāizvēlas vēlamā kredīta summa un atmaksas termiņš, jāpiereģistrējas portālā, un pēc kredīta pieteikuma apstiprinājuma saņemšanas jānosūta 1 cents uz norādīto bankas kontu – pēc 15 minūtēm nauda būs Tavā kontā.

solis

Reģistrējies

solis

Apstiprini īsziņā saņemto
reģistrācijas kodu

solis

Pēc dažām minūtēm nauda
būs Tavā kontā

Ferratum darba laiks

sākas jau plkst. 8 un kredītus izsniedz līdz pat plkst. 20:00. Ja Tavs bankas konts ir kādā no Ferratum norādītājām bankām, varēsi saņemt naudu dažu minūšu laikā arī agri no rīta vai pat vēlu vakarā. Uz Swedbank, Nordea, SEB, Citadele, Norvik un Danske bankas kontiem Ferratum naudu pārskaitīs ne ilgāk kā 15 minūšu laikā.

No Ferratum kredītlimits var saņemt sākot no 21 līdz pat 70 gadu vecumam bez jebkādas ķīlas vai galvojuma. Tas arī ir galvenais iemesls, kāpēc lēmumu par kredīta izsniegšanu var pieņemt dažās minūtēs un nosūtīt naudu uz norādīto bankas kontu, jo nav nepieciešama nekāda dokumentu iesniegšana – pietiek ar mobilo tālruni un kontu kādā no Latvijas bankām.

Pēc veiksmīgas reģistrācijas Ferratum lapā uz norādīto mobilā tālruņa numuru tiks nosūtīta īsziņa SMS veidā ar aktivizācijas kodu, kas būs jāievada Ferratum lapā. Pirms pirmā aizdevuma saņemšanas ir vēl jāpārskaita 0.01 € uz Ferratum bankas kontu, kas ir jādara tikai vienu reizi. Pieprasot aizdevumu atkārtoti vajadzēs tikai norādīt vēlamo summu un termiņu, un aizdevuma summa tiks pārskaitīta tikko kā tiks pieņemts pozitīvs lēmums par aizdevuma izsniegšanu.

Aizdevumu no Ferratum var ņemt atkārtoti neierobežotu skaitu reižu, bet jāņem vērā, ka jaunu aizdevumu saņemt nevarēs pirms nebūs atmaksāta nauda par iepriekšējo aizdevumu pie Ferratum.

btn-sanemt-big

Vai es varu saņemt aizdevumu?

Jā, Īstermiņa aizdevumu un kredītlimits Ferratum piešķir no 21 gada vecuma. Patēriņa kredītu izsniedz no 25 gadu vecuma.

Vai varu atmaksāt aizdevumu ātrāk nekā norādīts līgumā?

Jā! Izmantoto kredītlimita pilno summu vai maksājuma daļu, var atmaksāt ātrāk, turklāt par ātrāku atmaksu netiek piemērota papildus maksa.

Ja aizdevums tiek atmaksāts ātrāk, vai kredīta summa samazinās?

Jā, atmaksājot kredītlimitu ātrāk, tiks aprēķināta dienas procentu likme tikai par izmantotajām aizdevuma dienām.

Līdzīgi pakalpojumi

Ātrais kredīts nelielai summai Latvijā pieejams arī pie SMSCredit, ViaSMS, LatCredit un citviet, pilnu sarakstu var apskatīt šeit.
Ja nepieciešama lielāka summa uz ilgāku periodu, tad līdz 1500€ dažu minūšu laikā var aizņemties no Vivus, bet līdz 10 000 € var aizņemties no BigBank.

Autors: