Blogs

Ferratum Kredītlīnijas

Atmaksā Ferratum Kredītlīnijas aizdevumu 30 dienu laikā bez maksas

Parasti Ātro Kredītu izsniedzēji piedāvā nelielas naudas summas aizņemties uz termiņu līdz 30 dienām. Maksimālās aizdevuma summas, aizņemoties pie konkrētā kredītdevēja pirmo reizi atšķiras – no nedaudz vairāk kā 100 eiro, līdz 350 eiro. Ferratum.lv izsniedz elastīgus aizdevumus, kur maksimālā aizdevuma summa var sasniegt pat 1200 eiro.

Tas nav ātrais kredīts, bet gan Ferratum kredītlīnijas, kuru iespējams atmaksāt ilgākā termiņā, kā 30 dienas, veicot ikmēneša maksājumus – kā visparastākajam bankas aizdevumam. Protams var atmaksāt kredītu arī 30 dienu laikā, un šajā gadījumā, ja Kredītlimits tiek izmantots pirmo reizi, aizdevums ir bez komisijas maksas.

Kāpēc pieteikties Ferratum Kredītlimitam?

  • Jauniem klientiem aizdevums līdz 1000€, bet esošiem līdz 1200€
  • Pirmais mēnesis bez komisijas maksas
  • Izsniegtos līdzekļus vari izlietot uzreiz vai pa daļām
  • Otrajā mēnesī ir jāsāk atmaksāt ar vismaz 30€ iemaksu
  • Tavs pieteikums tiks izskatīts ne vairāk kā 15 minūšu laikā
  • Ļoti komfortabla pieteikšanās papildus aizdevumam
btn-sanemt-big 

Ferratum Kredītlīnijas aizdevumu (kur maksimums ir jau minētie 1200 eiro), piešķir katram, kurš vēlas aizņemties, individuāli, atkarībā no kredītvēstures un maksātspējas. Aizpildot pieteikumu ferratum.lv ar visu nepieciešamo informāciju, tiek noteikta maksimāli pieejamā aizdevuma summa, izvērtējot maksātspēju. Tas palīdz aizņemties saprātīgāk un atbildīgāk, jo aizņemoties summas, kuras pēcāk nav iespējams nomaksāt, tikai bojā kredītvēsturi. Tieši tāpēc ferratum.lv izvērtē klienta atmaksas iespējas un pēc visas esošās informācijas piešķir maksimālo pieejamo kredītlimita summu, kuru iespējams izņemt kā aizdevumu gan vienā reizē, gan atkārtoti. Piemēram – ja maksimālā kredītlimita summa ir 1000 eiro, pirmajā reizē aizņemamies 500 eiro, bet, turpinot ikmēneša maksājumus, vēl pēc kāda laika aizņemamies 300 eiro. Tas nozīmē, ka atmaksāsim tikai izņemtos 800 eiro, ne visu maksimālo tūkstoti, turpināsim ikmēneša maksājumus, bet kredītlimitā vēl būs pieejami 200 eiro, ja nepieciešams aizņemties arī tos.

Ferratum Kredītlīnijas minimālais ikmēneša maksājums no 30 eiro

Minimālais ikmēneša maksājums Ferratum Kredītlīnijā ir 30 eiro, plus dienas procentu likme. Ja no kredītlimita izņemti mazāk par 30 eiro, ikmēneša maksas nav. Aizdevums jāatmaksā viena mēneša laikā (ar nosacījumu, ka kredītlimits tiek izmantots tikai vienu reizi).

btn-sanemt-big

Vairāk par kredītlīnijas iespējām var uzzināt Ferratum mājaslapā