Ferratum – bez ķīlas un galvojuma.

FerratumFerratum Group ir starptautiska mikrokredītu kompānija. 2005. gadā Ferratum bija pirmā kompānija, kura sāka izmantot mobilās tehnoloģijas kreditēšanā, kas ļāva ikvienam klientam viegli un ērti noformēt īstermiņa aizņēmumu, aizsūtot vienkāršu īsziņu. Pašlaik Ferratum Group darbojas finanšu jomā 20 valstīs (tādās kā Austrālija, Krievija, Lielbritānija, Spānija un daudzās citās) un lepojas ar to, ka apkalpo vairāk nekā 1 500 000 klientu.

  • Saņem naudu: 15 minūtes;
  • Pirmais kredīts līdz 350 eiro bez maksas;
  • Maksimālais aizdevums līdz pat 1500 eiro.
btn-sanemt-big

Lai saņemtu ātro kredītu pie Ferratum 15 minūšu laikā, ir jāspiež poga “Saņemt naudu”, jāizvēlas vēlamā kredīta summa un atmaksas termiņš, jāpiereģistrējas portālā, un pēc kredīta pieteikuma apstiprinājuma saņemšanas jānosūta 1 cents uz norādīto bankas kontu – pēc 15 minūtēm nauda būs Tavā kontā.

solis

Reģistrējies

solis

Apstiprini īsziņā saņemto
reģistrācijas kodu

solis

Pēc dažām minūtēm nauda
būs Tavā kontā

 

Seko jaunākajām aktualitātēm Ferratum Twitter kontā

Ferratum darba laiks

sākas jau plkst. 8 un kredītus izsniedz līdz pat plkst. 22:00. Ja Tavs bankas konts ir kādā no norādītājām bankām, varēsi saņemt naudu dažu minūšu laikā arī agri no rīta vai pat vēlu vakarā. Uz Swedbank, Nordea, SEB, Citadele, Norvik un Danske bankas kontiem naudu pārskaitīs ne ilgāk kā 15 minūšu laikā.

No Ferratum var saņemt sākot no 21 līdz pat 70 gadu vecumam bez jebkādas ķīlas vai galvojuma. Tas arī ir galvenais iemesls, kapēc lēmumu par kredīta izsniegšanu var pieņemt dažās minūtēs un nosūtīt naudu uz norādīto bankas kontu, jo nav nepieciešama nekāda dokumentu iesniegšana – pietiek ar mobilo tālruni un kontu kādā no Latvijas bankām.

Pēc veiksmīgas reģistrācijas Ferratum lapā uz norādīto mobilā tālruņa numuru tiks nosūtīta īsziņa SMS veidā ar aktivizācijas kodu, kas būs jāievada Ferratum lapā. Pirms pirmā aizdevuma saņemšanas ir vēl jāpārskaita 0.01 € uz Ferratum bankas kontu, kas ir jādara tikai vienu reizi. Pieprasot aizdevumu atkārtoti vajadzēs tikai norādīt vēlamo summu un termiņu, un aizdevuma summa tiks pārskaitīta tikko kā tiks pieņemts pozitīvs lēmums par aizdevuma izsniegšanu.

Aizdevumu no Ferratum var ņemt atkārtoti neierobežotu skaitu reižu, bet jāņem vērā, ka jaunu aizdevumu saņemt nevarēs pirms nebūs atmaksāta nauda par iepriekšējo aizdevumu.

btn-sanemt-big

Kontaktinformācija

Telefons un Adrese

Ferratum Bank p.l.c.
Tagliaferro Business Centre
14 High Street
Sliema SLM 1551, Malta

 Klientu apkalpošanas tālrunis: 

+371 66100023 

+371 66100028 – jautājumi par parādiem un to atmaksu (darba dienās no 9:00 – 18:00)

E-pasts:

info@ferratumbank.lv  

inkasso@ferratumbank.lv – jautājumi par parādiem un to atmaksu

Vai es varu saņemt aizdevumu?

Lai pieteiktos aizdevumam, Jums ir jābūt pastāvīgam Latvijas Republikas iedzīvotājam vecumā no 21 līdz 70 gadiem. Jums nepieciešams vienā no Latvijas Republikas kredītiestādem atvērts bankas konts un mobilais telefons

Vai var vienlaikus noformēt vairākus aizdevumus?

Vienā reizē Jūs varat saņemt tikai vienu aizdevumu.

Vai man ir tiesības veikt aizdevuma pirmstermiņa atmaksu?

Jā. Jums ir tiesības atmaksāt aizdevumu pilnīgi vai daļēji pirms aizdevuma līguma termiņa beigām, par to rakstiski paziņojot SIA Ferratum Latvia 5 darba dienas iepriekš un nosūtot par to paziņojumu pa pastu uz adresi: Merķeļa iela 21, Rīga, LV – 1050, vai pa e-pastu PDF formātā uz adresi: info@ferratum.lv. Tiklīdz būsim saņēmuši šādu paziņojumu, sagatavosim un nosūtīsim Jums rēķinu vai nu pa pastu vai uz Aizdevuma pieteikumā norādīto e-pasta adresi.

Līdzīgi pakalpojumi

Ātrais kredīts nelielai summai Latvijā pieejams arī pie SMSCredit, ViaSMS, LatCredit un citviet, pilnu sarakstu var apskatīt šeit.
Ja nepieciešama lielāka summa uz ilgāku periodu, tad līdz 1500€ dažu minūšu laikā var aizņemties no Vivus, bet līdz 10 000 € var aizņemties no BigBank.
Autors:

Summary
Review Date
Reviewed Item
Ferratum
Author Rating
51star1star1star1star1star