Blogs

GreenCredit ātrais kredīts thumbnail

GreenCredit ātrais kredīts

Brīžos, kad nevar izlemt, pie kāda aizdevēja aizņemties, ļoti labi noder kādu trešo pušu objektīvs viedoklis. Lai palīdzētu Tev izlemt, esam apkopojuši mūsu lietotāju reitingu uzņēmumam GreenCredit. Mūsu lietotāju vidū Greencredit ātrais kredīts ir novērtēts ar 8 zvaigznēm no 10. Mūsu reitingā ietilpst tādi parametri kā:

  • Kredīta summa un procenti – Reitings 9 no 10

Jaunajiem klientiem uzņēmums piedāvā pirmo kredītu līdz 300 eiro bez maksas. Tas nozīmē, ka kredīts ir bez procentu un komisijas maksas, piemēram, ja aizņemsies 300 eiro, tad arī atmaksas brīdi būs jāatmaksā tie paši 300 eiro, nekas vairāk. Savukārt jau esošajiem klientiem tiek piemērota komisijas maksa no 3 līdz 62 eiro, atkarībā no aizdevuma summas un atmaksas termiņa. Maksimālā kredīta summa ir 425 eiro, visiem klientiem ir vienāds aizdevuma termiņš – 30 dienas.

  • Naudas saņemšanas ātrums – Reitings 9 no 10

Tiklīdz būsi aizpildījis kredīta pieteikumu, uzņēmums to izskatīs pāris minūtēs, no tā saņemšanas brīža. Ja Tavs pietikums tiks aptiprināts, Tev tiks nosūtīta īsziņa uz tālruņa numuru, kuru būsi norādījis pieteikuma anketā. Parasti aizdevums uz bankas kontu tiek pārskaitīts pāris minūšu laikā, taču tas ir atkarīgs no Tavas bankas, kurā atvērts konts. Kredītam vari pieteikties jebkurā diennakts laikā, taču pieteikumu izskatīs uzņēmuma darba laikā, darba dienās no 8.00-21.00 un brīvdienās no 10.00 līdz 18.00.

btn-sanemt-big 
  • Uzņēmuma darbības ilgums un atpazīstamība – Reitings 7/8 no 10

Uzņēmums ātro kredītu jomā, darbojas kopš 2010. gada, ir ieguvis LNKA licenci, kas apliecina, ka uzņēmums ir tiesīgs izsniegt ātros kredītus. Lai arī uzņēmums šajā jomā darbojas vairākus gadus, tas nav tik atpazīstams, kā, piemēram, tirgūs līderis SMScredit.lv. Taču, tas nenozīmē, ka klientu serviss ir sliktāks, pēc mūsu domām, Greencredit klientu apkalpošana ir tieši individuālaka un personiskāka.

  • Lojalitātes programma – Reitings 8 no 10

Lai iepriecinātu esošos klientus, uzņēmums ir izstrādājis lojalitātes programmu. Šai programmai kvalificējas ikviens esošais klients, kurš ir aizņēmies vairāk nekā 100 eiro un ir atmaksājis to pilnībā. Lojalitātes programma sāk darboties sākot ar 4. kredītu, garantētā atlaide kredīta komisijas maksai 15%, savukārt 30% atlaide tiek piešķirta sākot ar 7. kredītu.
 

GreenCredit ātrais kredīts ir ideāli piemērots, ja ir nepieciešams ātrs un izdevīgs aizdevums. Lai pieteiktos kredītam ir jābūt vecumā no 21 līdz 75 gadiem, Latvijas pastāvīgajam iedzīvotājam, neesi nevienā no parādnieku reģistriem. Greencredit ātrais kredīts vēl ir izdevīgs ar to, ka nav nepieciešami nekādi dokumenti un fiziska klātbūtne kredītu noformēšanā un saņemšanā, jo viss pieteikuma process tiek tiešsaistē jeb online. Viss, kas ir nepieciešams – interneta pieslēgums un konts, kādā no Latvijas komercbankā.