Blogs

GreenCredit īpašais piedāvājums – „Citur tā nav”! thumbnail

GreenCredit īpašais piedāvājums – „Citur tā nav”!

GreenCredit ir viens no retajiem ātro kredītu uzņēmumiem, kas piedāvā aizņemties patiešam uz izdevīgiem nosacījumiem. GreenCredit ātrais kredīts jau pirmajā reize, aizņemties var no 50 līdz 300 eiro, uz termiņu līdz 30 dienam, un tev tas nemaksās neko, jo jauniem Greencredit klientiem pirmais kredīts bez procentu maksas! Un, ja kredīts tiks samaksāts laikā, tad piesakoties kredītam otro reizi, tev būs iespēja aizņemties jau 425 eiro ar neticami zemiem procentiem – tikai 8,8% mēnesī! Šis ir viens no izdevīgākiem piedāvājumiem, kas uz doto brīdi ir ātro kreditēšanas tirgu. Pats vienkāršākais un ātrākais risinājums tavām īstermiņa finanšu vajadzībām!

btn-sanemt-big 

Kas var pieteikties GreenCredit ātram kredītam?

Tev jābūt vecumā no 21 līdz 75;
Tu esi pastāvīgs Latvijas Republikas iedzīvotājs;
Tu neesi parādnieku datu bāzes uzskaitē, un tev nav kavēto kredītu maksājumu;
Tev ir patstāvīgi ikmēneša ienākumi.

Kā var pieteikties GreenCredit ātram kredītam?

Reģistrējies GreenCredit mājaslapā, aizpildot anketu. Uz tavu norādīto e-pastu tiks nosūtīta vēstule. Apstiprini savu reģistrāciju uzklikšķinot uz saiti, kas tiks norādīta vēstulē. Lai varētu identificēt tavu bankas konta numuru, būs jāpārskaita EUR 0.01. Kredīta izsniegšanas procesu var paātrināt, ja tev ir konts vienā no GreenCredit norādītajām bankām.

btn-sanemt-big 

Tavs pieteikums tiks izskatīts dažu minūšu laikā, un jau pēc 15 minūtēm, tu varēsi rīkoties ar savu naudu, kā sirds vēlas.

Ja tev ir nepieciešama lielāka naudas summa, apskati citus piedāvājumus šeit => Ātrie kredīti!

Autors: